بعد از کاشت مو چه باید کرد؟

بعد از کاشت مو چه باید کرد؟

کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود که می تواند موی طبیعی و قابل رشد را به شما اهدا کند و زیبایی و جذابیت را به افرادی که از ریزش و طاسی موهای خود بسیار ناراضی می باشد باز می گرداند . کلینیک کاشت مو ایران فیت دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی، در زمینه کاشت مو می باشد و در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

بعد از کاشت مو چه باید کرد؟

کاشت مو در کلینیک تخصصی ایران فیت به سه روش کاشت مو به روش FUT، کاشت مو به روش FIT، و کاشت مو به روش ترکیبی انجام می شود که پس از انجام کاشت مو به روش FUT به دلیل برشی که در پشت سر برای برداشت مو ایجاد می شود بیماران در پشت سر خود احساس درد و ناراحتی می کنند که این یک امر طبیعی می باشد و به مرور زمان و بعد از گذشت مدت زمانی بهبود می یابد.

پس از انجام کاشت مو به روش FUT داروهایی برای تسکین درد تجویز می شود که می توان از آن ها استفاده کرد.

پس از انجام کاشت مو مراقبت هایی بعد از آن برای برخورداری از بهترین نتیجه باید رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

پس از انجام کاشت مو آثاری از قبیل تورم پیشانی، زخم و یا دلمه خون ایجاد می شود که جای هیچ گونه نگرانی ندارد و به مرور زمان از بین می روند .

پس از انجام کاشت مو برای محافظت از موهای کاشته شده سر بیمار در پایان عمل پانسمان می شود که برای برخورداری از بهترین نتیجه و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی باید از پانسمان به خصوص در شب ها و در هنگام استراحت به خوبی مراقبت شود. بیمار باید دقت نماید که پانسمان خیس نشود.

برای کاهش تورم بهتر است که بیماران در روز های اول پس از کاشت مو به حالت 30 درجه بخوابند برای انجام این کار می توانند از 2 بالش استفاده نمایند.

در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت کاشت مو به سه روش

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

درباره نویسنده

پاسخ

3 × 4 =