بهترین کاندیدای کاشت مو چه کسانی هستند؟

بهترین کاندیدای کاشت مو چه کسانی هستند؟

عوامل بسیاری در اینکه شما بهترین کاندید برای انجام کاشت مو هستید دخیل می باشد که در ذیل به آن ها اشاره شده است:

شدت طاسی

در افرادی که شدت طاسی بسیار گسترده باشد به گونه ای که فقط در پشت سرشان یک نوار باریک باقی مانده باشد کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش طبیعی نیستند زیرا این افراد بانک موی مناسبی ندارند تا گرافت های لازم برداشته شود .

نمونه عمل کاشت مو

سن

توصیه می شود آقایانی که زیر 25 سال دارند از روش های درمانی  دیگری برای رشد مجدد رویش موهایشان استفاده نمایند زیرا در سنین پایین امکان ریزش مو در آینده وجود دارد و ممکن است پس از کاشت مو دو مرتبه موها شروع به ریزش کنند.

بهترین سن برای کاشت مو سنی می باشد که ریزش موی فرد متوقف شده باشد.

بانک مو

بهترین کاندیدا برای کاشت مو افرادی هستند که بانک موی مناسب و تراکم بالایی از مو را داشته باشند تا بتوان تعداد گرافت های مورد نیاز را برای کاشت در ناحیه گیرنده مو از نواحی پشت سر برداشت.

وضعیت جسمانی

برای انجام کاشت مو فرد باید از سلامت جسمانی کاملا سالمی برخوردار باشد . در صورتی که مبتلا به یک بیماری خاصی هستید حتما به پزشک خود اطلاع دهید در افرادی که مبتلا به بیماری دیابت و فشار خون بالا هستند و خواستار انجام کاشت مو هستند بیماری های آن ها قبل از انجام کاشت مو باید کنترل شود.

در صورتی که شما از ریزش موهای سر خود رنج می برید و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی چهره شما شده است و در پشت سر خود بانک موی مناسبی دارید و بیماری خاصی ندارید شما بهترین کاندید برای کاشت مو هستید.

قبل از انجام کاشت مو در کلینیک ایران فیت یک جلسه مشاوره برقرار می شود و توضیحات لازم در این جلسه در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود و در صورتی که شما کاندید مناسبی برای انجام کاشت مو نباشید یا انجام کاشت مو به صلاح شما نباشد پزشک شما از انجام این کار منع می کند.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

درباره نویسنده

پاسخ

نوزده − 14 =