تبلیغات دروغین لیزر رفع مو

تبلیغات دروغین لیزر رفع مو

تبلیغات-دروغین-لیزر-موی-زائد

تبلیغات-دروغین-لیزر-موی-زائد

امروزه مردم برای از بین بردن موهای زائد بدن خود به مراکز لیزر مو مراجعه می کنند. دراین میان تبلیغات این مراکز برای لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه و صرف کمترین هزینه افراد را تحت تاثیر قرار داده و آنها را در انتخاب بهترین روش لیزر مو دچار مشکل می کند. برای لیزر موی زائد با روش علمی توجه به چند نکته ضروری است:
1. توجه به کیفیت دستگاه لیزر مو از فاکتورهای اصلی برای از بین بردن موی زائد می باشد. از آنجایئکه قیمت یک دستگاه لیزر مو با کیفیت مناسب بالغ بر نیم میلیارد تومان است ، داشتن هزینه پایین برای هر جلسه مراجعه منطقی نمی باشد. برخی افراد سودجو از دستگاههای با کیفیت پایین برای لیزر مو استفاده کرده و برای هر جلسه 2ساعته مبلغ پایینی از مراجعین دریافت می کنند.
2. در لیزر موهای زائد باید 80 درصد از موهای بدن طی جلسات مشخص ازبین برود . تعداد دفعات مراجعه برای هر یک از قسمتهای مختلف بدن متفاوت می باشد. نواحی پاها و قسمتهایی از بالا تنه بدن نیاز به 3 جلسه و قسمت دست ها و صورت و چانه بین 6 تا 8 جلسه برای لیزر نیاز می باشد.
3. به متخصص پوست و مو جهت انجام لیزر مو مراجعه شود زیرا افراد غیر متخصص با عدم دانش کافی و تجربه لازم به پوست افراد صدمه می زنند. همچنین با عدم شناخت کافی نسبت به دستگاه، از دستگاه با کیفیت پایین استفاده کرده و عوارض جبران ناپذیری به پوست و موی افراد وارد می کنند.
4. لیزر موهای بدن برخلاف تبلیغات گسترده که در این زمینه وجود دارد به صورت دائمی نمی باشد. انتظارات افراد در دائمی بودن این روند لیزر منطقی نیست.
5. تبلیغات نوعی از دستگاه لیزر مو که در بین افراد به نام برند الکساندرایت به عنوان دستگاهی گران و مناسب برای هر پوستی شناخته شده است. از آنجائیکه هر فردی با توجه به رنگ پوست خود به دستگاهی متناسب با آن نوع پوست احتیاج دارد، یک دستگاه برای همه پوستها علمی نیست و در صورت فریب این تبلیغ نتیجه موثر از این لیزر را نخواهید گرفت. نکته دیگر اینکه روش تشخیص دستگاه مناسب با پوست افراد بر عهده پزشک متخصص پوست و مو می باشد و افراد خود به تنهایی قادر به این کار نمی باشند.
عوارض استفاده از لیزر موی غیر استاندارد
1. سوختگی پوست در نواحی لیزر شده
2. مشاهده لک و تاول در پوست
3. ایجاد جوش هایی در پوست به صورت دائمی
4. ایجاد لکه هایی در پوست دائمی بوده و اثر آن از بین نمی رود.
5. ایجاد بیماری پوستی به نام فولیکولیت
6. به وجود آمدن اسکار پوستی

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

درباره نویسنده

پاسخ

13 − پنج =