تزریق چربی در پشت دست

تزریق چربی در پشت دست

با افزایش سن و کارکردن زیاد دست، چین و چروکی در پشت دست ایجاد می شود که از نشانه های پیری می باشد این حالت بدلیل کاهش حجم چربی در لایه های زیرین پوست ایجاد می شود، خانم های بسیاری از این موضوع رنج می برند بهترین روش برای رفع این چین و چروک تزریق چربی در پشت دست می باشد به این منظور چربی های لازم از بدن فرد برداشته می شود و در دست ها تزریق می شوند.

تزریق چربی در پشت دست

تزریق چربی در پشت دست

تزریق چربی در پشت دست در میان افراد میانسال و مسن بسیار پرطرفدار می باشد، انجام این عمل زیبایی هیچ گونه عوارضی را به همراه نمی آورد زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و در پشت دست ها تزریق می شود و پوست دست بصورت کامل جوانسازی می شود و چین و چروک بطور کامل از بین می رود. لازم به ذکر است که تزریق چربی ماندگاری موقتی دارد و بعد از گذشت چند ماه نیاز به ترمیم دارد .

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی چه افرادی می باشند؟

برای تزریق چربی در پشت دست هیچ محدودیتی وجود ندارد و تمامی افرادی که از چروک پشت دست خود رنج می برند کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی در پشت دست هستند، قبل از تزریق چربی در صورت داشتن یک بیماری خاص یا حساسیت پزشک خود را مطلع سازید.

مراقبت بعد از تزریق چربی

بعد از تزریق چربی در پشت دست نیاز به مراقبت خاصی نمی باشد اما توصیه می شود برای برخورداری بهتر از نتیجه تزریق چربی به توصیه هایی که در زیر به آن ها اشاره شده است عمل نمایید:

تا حد ممکن بعد از تزریق چربی در پشت دست از حرکت دست خود جلوگیری نمایید.

به منظور جلوگیری از بروز عفونت و کاهش تورم داروهای تجویزی پزشک باید سر موقع، منظم و به طور کامل مصرف شود.

بعد از تزریق چربی در پشت دست،  به منظور یکنواخت شدن چربی تزریق شده در پشت دست بصورت سطحی پزشک پشت دست شما را ماساژ می دهد می توانید این کار را در منزل به آرامی انجام دهید.

استفاده از دستکش فشارنده، به منظور پخش چربی در پشت دست بطور یکنواخت برای مدت کوتاهی بعد از تزریق چربی در پشت دست توصیه می شود.

تزریق چربی تاثیر گذاری موقتی دارد و بعد از حدود 6 تا 12 ماه چربی تزریق شده جذب بدن می شود، در صورتی که تمایل به تزریق مجدد چربی دارید باید حدود 6 تا 12 ماه بعد از اولین تزریق برای از بین بردن چین و چروک پشت دست اقدام نمایید

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

چهار × 2 =