تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت یکی از روش های جوان سازی پوست است که با رفع چین و چروک های موجود در صورت ، باعث شادابی و جوانی چهره می شود. از تزریق ژل می توان برای رفع چین و چروک های صورت ، درمان جای جوش ، درمان جای بعضی از زخم ها و حجیم سازی لب ها و گونه استفاده نمود.

تزریق ژل به صورت

انواع ژل

برای افرادی که خواستار استفاده از تزریق ژل برای جوانسازی پوست خود هستند ، از 3 نوع مختلف پر کننده های پوستی که پرکننده های موقت ، نیمه موقت و پرکننده های با ماندگاری بالا ، استفاده می شود.

 

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل به صورت می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد که می توان به موارد حجیم سازی لب ها ، گونه و چانه ، رفع خط خنده و خط اخم و درمان گود افتادگی های زیر چشم یا سایر نواحی صورت اشاره نمود. برای خط اخم هایی که با تزریق بوتاکس قابل درمان نیست از تزریق ژل استفاده می شود که بلافاصله بعد از تزریق آن حجم از دست رفته پوست بازمی گردد. ( در ادامه می توانید مطلب مزایای تزریق بوتاکس را بخوانید.)

مراقبت ها بعد از تزریق

معمولا زمانی که تزریق ژل به صورت انجام می گیرد ، بلافاصله نتایج آن قابل مشاهده است. البته ممکن است که در محل تزریق مقداری تورم و کبودی مشاهده شود که کاملا طبیعی بوده و در مدت زمان بسیار کمی از بین خواهد رفت. معمولا پزشک توصیه می کند که در محل تریق برای کنترل تورم و کبودی از کمپرس سرد استفاده شود.

بهبودی بعد از تزریق ژل به صورت

یکی از مهم ترین مواردی که باعث محبوبیت تزریق ژل به صورت شده است ، این است که دوره زمانی بهبود بعد از تزریق بسیار کوتاه است. معمولا در کمتر از یک هفته ورم و کبودی های ایجاد شده در ناحیه تزریق ژل از بین خواهد رفت ممکن است که پزشک از شما بخواهد آرایش صورت خود را در این مدت به حداقل میزان خود برسانید.

ماندگاری ژل های تزریق شده به صورت

معمولا بسته به پوست صورت و نوع ژل تزریق شده به پوست و عمق تزریق ، ماندگاری این ژل ها با هم متفاوت خواهد بود. اما معمولا مدت زمان ماندگاری ژل ها برای کلاژن 2 تا 4 ماه ، اسید هیالورونیک 6 تا 12 ماه ، پرکننده های نیمه ماندگار 12 تا 18 ماه و برای پرکننده های ماندگار تا 5 سال می باشد.

 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

مطالب مرتبط

کاشت مو ، کاشت مو در خانم ها ، سن مناسب کاشت مو ، سوالات متداول در کاشت مو

 

درباره نویسنده

پاسخ

15 − 7 =