تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل به منظور افزایش یا جایگزینی حجم از دست رفته بافت ها،  برجسته سازی و حجیم سازی مورد استفاده قرار می گیرد .

اغلب افرادی که برای رفع چین و چروک پوست صورت متقاضی استفاده از روش تزریق ژل هستند بیشتر از 35 سال سن دارند که آثار زود رس پیری بدلیل افزایش سن و از دست رفتن آلاستین پوست در چهره آن ها ظاهر شده است. همچنین افرادی که لب های کوچک و بد فرمی دارند با تزریق ژل می توانند با برجسته سازی به فرم زیبایی در لب های خود دسترسی پیدا کنند.

تزریق ژل

تزریق ژل

روش کار

ابتدا ناحیه ای که باید تزریق در آن انجام شود ضد عفونی می شود و سپس برای کاهش درد در هنگام تزریق با استفاده از یک داروی بی حسی موضعی، ناحیه مورد نظر را پزشک بی حس می کند در مرحله بعدی مقدار مشخصی از ژل با استفاده از تکنیک های مختلفی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

بهبودی

مشاهده ورم و کبودی مختصری در محل تزریق بعد از تزریق ژل و فیلر طبیعی است و برطرف می شود. می توانید بلافاصلاه بعد از تزریق ژل فعالیت های روزانه خود را از سر گیرید و به محل کار خود باز گردید. توصیه می شود از انجام حرکات ورزشی و فعالیت های بدنی شدید به مدت یک تا دوروز پس از تزریق ژل و فیلر خودداری شود.

نتایج

مدت زمان ماندگاری نتایج تزریق ژل در هر فردی متفاوت می باشد در صورتی که تزریق ژل صحیح و در عمق مناسبی صورت گیرد  میزان ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. همچنین نوع محصول مورد استفاده  و ناحیه مورد نظر برای تزریق در میزان ماندگاری نتایج تزریق ژل موثر می باشد . استفاده از ژل های هیالورونیک اسید به افرادی که برای اولین بار خواستار تزریق ژل هستند توصیه می شود زیرا این نوع از ژل ها دوام کمتری دارند . مدت ماندگاری ژل‌های کلسیم هیدروکسیل آپاتیت بیشتر می باشد و نتایج این نوع از ژل ها معمولا حدود 12 ماه می باشد.

عوارض جانبی

  • خون مردگی و کبودی
  • ورم موضعی
  • ایجاد فرورفتگی یا برآمدگی در محل تزریق ژل
  • غیر قرینگی
  • احساس درد
  • بروز عفونت

تمامی عوارض جانبی که در قسمت فوق اشاره شد موقتی می باشند و با گذشت زمان از بین می رود. در صورتی که پس از تزریق با گذشت مدت طولانی عدم قرینگی برطرف نشد حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

هزینه

هزینه تزریق ژل به عوامل بسیاری مانند نوع ژل مورد استفاده، میزان تجربه پزشک و روش تزریق بستگی دارد . برخی از مراکز زیبایی قیمت های ارزانی را ارئه می کنند که در این حالت ممکن است از ژل مرغوبی استفاده نکنند و در نتیجه عوارضی را به همراه آورد . حتما برای انجام تزریق ژل به مراکز معتبر مراجعه نمایید . در صورتی که خواستار تزریق ژل هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از پزشکان کلینیک ایران فیت دریافت نمایید .

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

 

درباره نویسنده

پاسخ

هشت + 20 =