جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو

در صورتی که خواستار این هستید که از جدید ترین روش های کاشت مو مطلع شوید، می توانید مقاله زیر را مطالعه نموده تا در این خصوص اطلاعات کافی به دست آورید.

روش SUT از جدید ترین روش کاشت مو است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات در این خصوص می توانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

روش SUT از جدید ترین روش کاشت مو است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات در این خصوص می توانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص کاشت مو و پیوند مو می توانید با کلینیک کاشت موی ایران فیت و با  شماره 22223030 تماس حاصل نموده و یا ما را در اینستاگرام  دنبال کنید.

کاشت مو به روش SUT  

در این روش دیگر نیازی به ایجاد برش و یا بیهوش کردن فرد نیست. به همین دلیل و در ادامه دیگر خبری از جای زخم و اسکار نیست و عوارض دیگری همانند این موارد ندارد.

زیرا در این روش که زیر نظر متخصصین کلینیک کاشت موی ایران فیت و با کمک لیزر انجام می شود، می توان برداشتن و کاشت موی طبیعی را تا 14000 هزار گرافت افزایش داد. به همین طبع، نتیجه این نوع کاشت مو، چیزی حدود 3 برابر مابقی روش هاست.

 

جدیدترین روش کاشت مو

مزایای جدید روش کاشت مو

در این روش همانطور که گفته شد به دلیل آن که از لیزر استفاده می شود، خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بالایی خواهد داشت. همچنین زمانی که افراد دیگر فرد را مشاهده می کنند، نمی توانند تشخیص دهند که کاشت موی طبیعی انجام شده است.

نحوه انجام روش کاشت موی SUT

در این روش با استفاده از پانچ لیزر که توسط متخصصان کلینیک کاشت موی ایران فیت انجام می شود، می توان تعداد گرافت های مفید برای کاشت مو را افزایش داد. همچنین می توان کاشت مو را در یک جلسه انجام داد. این باعث می شود تا بیمار زمان کمتری را برای کاشت مو در نظر گرفته و برایش خستی آور نباشد.

همچنین میزان تراکم کاشت مو در این روش، سبب می شود تا فرد بعد از کاشت مو رضایت کامل داشته باشد.

از مهمترین مزایای روش کاشت مو به روش SUT، که جدید ترین روش کاشت مو محسوب می شود، زیرا طی برداشت مو به کمک لیزر می توان به راحتی فولیکول های مو را بدون کمترین آسیب برداشت کرد و کاشت مو را انجام داد. ولی گفتن این نکته ضروری است که در این روش باید متخصص کاشت مو ایران فیت با دقت تمام اقدام به برداشتن فولیکول های مو بنماید تا برای کاشت مو فولیکول ها سالم باشند.

Sut از جمله روش هایی است که کاملا تضمینی بوده و توسط مشاورین کلینیک کاشت موی ایران فیت نتیجه آن به کمک نرم افزار های مخصوص نشان داده می شود.

جدید ترین روش کاشت مو که روشsut  است، نیز ار جمله روش های کاشت مو است که میزان رضایت بالایی را بعد از انجام کاشت مو دارد .

در روش کاشت موی sut چند تار مو می توان کاشت ؟

هر چه میزان بانک مویی که استخراج شده دارای تعداد فولیکول های موی زنده بیشتری باشد، می توان به همان تعداد کاشت مو انجام داد.

به طور مثال در فردی که فقط می توان هزار تار مو را کاشت، می توان در جدید ترین روش کاشت مو که sut  است،  این تعداد موی برداشته شده را به 4 برابر این میزان کاشت. در صورتی که در روش های fut , fit  نیز فقط می توان در 3 روز متمادی بین 6 تا 7 هزار تار مو را کاشت.

به همین دلیل است که می توان این نکته را بیان نمود که این روش دارای بیشترین کاندید، کمترین زمان ممکن برای انجام کاشت مو، بیشترین تراکم کاشت مو و در نهایت بالاترین میزان رضایت است.

چه دستگاهی برای انجام این روش کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد؟

بیشتر مراکزی که از دستگاه های کاشت مو استفاده می کنند ممکن سات از افراد حاذق در این خصوص کمک نگیرند. در کلینیک کاشت موی ایران فیت از بهترین کارشناسان برای کاشت مو کمک گرفته می شود تا نتیجه کشات مو قابل قبول گردد.

با این حال درکلینیک کاشت موی ایران فیت، کارشناسان در مرحله اول خط رویش طبیعی مو را مشخص نموده و بعد با پانچ لیزری فولیکول های مو سالم استخراج می شود. سپس در تیام طلایی که بسیار نیز مهم می باشد، اقدام به کاشت مو می نمایند. می توان در بهترین کیفیت 14000 فولیکول را پیوند زد و کاشت مو را انجام داد.

در کلینیک کاشت موی ایران فیت می توانیم تمامی انتظارات مراجه کنندگان گرامی را برآورد کنیم.

مقالات مرتبط

کاشت مو 

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش  fut

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

یک × 1 =