جوش بعد از کاشت مو

جوش بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو بسیاری از افراد با جوش های بروی سر خود مواجه می شوند که این امر طبیعی می باشد اما در صورتی که با گذشت زمان این جوش ها از بین نرفت و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده شد لازم است به پزشک خود اطلاع دهید .

در برخی از موارد در زمانی که موهای کاشته شده شروع به رشد می کنند یک جوش قرمزی همراه با التهاب در محل بیرون آمده ساقه از ریشه مو مشاهده می شود که خود به خود برطرف می شود .

جوش بعد از کاشت مو

مراقبت هایی که بعد از کاشت مو انجام می گیرد در جلوگیری از بروز عفونت و افزیش روند بهبودی بسیار تاثیر گذار می باشد . شست و شوی موها بعد از کاشت باید به موقع و مرتب صورت گیرد اما در روز های اولیه شست و شوی موها باید طبق آموزشی که به بیمار داده می شود انجام گیرد تا هیچ فشاری بر روی موهای کاشته شده وارد نشود .

در صورتی که مراقبت ها به خوبی صورت نگیرد و شست و شوی مرتب موها انجام نگیرد نواحی کاشت دچار شوره ، پوسته و چربی خواهد شد که در نتیجه ممکن است پوست سر دچار جوش های چرکی و کیست شود .

نتیجه گیری

مشاهده جوش در نواحی پشت سر ممکن است نسبت به سایر نواحی بیشتر باشد . در صورتی که با گذشت زمان این جوش ها برطرف نشد و تعداد آن افزایش پیدا کرد پزشک خود را مطلع سازید .

در انتخاب کلینیک کاشت مو خود دقت نمایید بهداشت تجهیزاتی که در کلینیک مورد استفاده قرار می گیرد در جلوگیری از بروز عفونت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . کلینیک کاشت مو ایران فیت مجهز به بهترین تجهیزات روز دنیا می باشد ، در این کلینیک کاشت مو به گونه ای صورت می گیرد که بهترین نتایج برای بیماران حاصل می شود و هیچ گونه مشکلی برای فرد بوجود نمی آید.

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

10 − 6 =