درصد موفقیت کاشت مو

درصد موفقیت کاشت مو

درصد موفقیت کاشت مو در صورتی که از بهترین روش استفاده شود بسیار بالا می باشد ، کاشت مو یک روش کاملا دائمی می باشد . اما باید در زمان مناسبی انجام گیرد لذا افرادی که ریزش موی شدید و فعالی دارند ممکن است کاشت مو با شکست منجر شود . به همین علت باید ریزش موی فرد متوقف شود و بعد از آن کاشت مو انجام گیرد .
برای کسب درصد موفقیت بالا از کاشت مو ، نیاز به شرایط خاصی می باشد بعنوان مثال کاشت مو باید در سن مناسبی انجام گیرد ، انجام کاشت مو در سنین پایین ممکن است باعث شود که نتوان نتیجه مطلوب را از کاشت مو دریافت کرد .
همانطور که گفته شد برای اینکه بتوان نتایج خوبی را از کاشت مو دریافت کرد و درصد موفقیت آن بالا رود باید روش مناسبی را در کاشت مو انتخاب کرد . دو روش fut و fit دو روش متداولی می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد . با استفاده از هر دو این روش ها می توان درصد موفقیت بسیار بالایی را از کاشت مو دریافت کرد .

کاشت مو
موفقیت کاشت مو در زنان

در مردان مشکل ریزش و طاسی موی سر به نسبت زنان بسیار بیشتر می باشد به گونه ای که بیش از 90 در صد مراجعین کاشت مو را زنان تشکیل می دهند ، از دلایل اصلی ریزش مو در زنان وراثت و ژنتیک می باشد. همانطور که می توان با کاشت مو به طور کامل مشکل ریزش مو و طاسی سر را در مردان برطرف کرد در زنان هم می توان با کاشت مو مشکل ریزش مو را برطرف کرد .

انتظارات غیرواقع بینانه

افرادی که خواهان انجام کاشت مو هستند باید انتظارات واقع بینانه داشته باشند ، برخی از افراد هستند که با طاسی کلی مواجه هستند و انتظارا دارند که بطور کا مل مشکل طاسی سر خود را برطرف نمایند در صورتی که این یک انتظار غیر منطقی می باشد.

روش تشخیص پزشک با صلاحیت کاشت مو

یکی از دلایل نارضایتی برخی بیماران از نتایج کاشت مو، مراجعه به افراد غیرمتخصصی است، تجربه و تخصص پزشک در کاشت مو دارای اهمیت بسیار بالا می باشد . حتما پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی در زمینه کاشت مو را داشته باشد

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 5 =