درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

محلولی که در این روش تزریق می شود، طیف وسیعی از مواد معدنی، ویتامین، آمینو اسیدها، نوکلئیک اسیدها و آنزیم ها را شامل می شود، که با توجه به نیاز بیماران بسیار اندازه و مناسب می باشد.

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

مزوتراپی در ریزش مو، روشی ایمن و بدون درد، با موفقیت نسبی است. هیچ گونه بی هوشی در این روش نیاز نیست. بلافاصله بعد از درمان، امکان برگشت سریع به کار و یا سایر فعالیت ها وجود دارد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای مزوتراپی می باشند ؟

در افرادی که از ریزش مو رنج می برند و روز به روز موهایشان تراکم خود را از دست می دهد مزوتراپی روش نسبتا مناسبی می باشد . در مردانی که ریزش مو سکه ای دارند، مزوتراپی گزینه مناسبی می باشد . قبل از انجام مزوتراپی یک جلسه مشاوره تعیین می شود در این جلسه تعیین می شود که آیا شما کاندید مناسبی برای مزوتراپی می باشید یا خیر و انجام این روش به صلاح شما می باشد یا خیر ؟

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای مزوتراپی نمی باشند ؟

در صورتی که دچار طاسی گسترده شده باشید و موی بسیاری را از دست داده باشید مزوتراپی گزینه مناسبی نمی باشد، در این افراد بهترین گزینه برای برطرف کردن مشکل ریزش مو کاشت موی طبیعی است . مزوتراپی در زنان باردار و شیرده ممنوع می باشد .

مزایای مزوتراپی

مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی می باشد که فرد دردی احساس نمی کند
بعد از انجام مزوتراپی نیاز نمی باشد مراقبت خاصی صورت گیرد، و فرد می تواند بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد .
بعد از مزوتراپی می توان بعد از گذشت چندین هفته نتایج را مشاهده کرد در صورتی که برای مشاده نتایج نهایی در سایر روش ها باید مدت زمان بیشتری سپری شود .

عوارض احتمالی بعد از مزوتراپی

مزوتراپی نسبت به سایر روش ها ایمن تر و بی خطر تر می باشد ، اما عوارض احتمالی مانند: ورم، احساس سوزش، التهاب، قرمزی و عفونت ممکن است بعد از آن بروز نماید. تمامی این عوارض زود گذر و موقتی می باشند و مشکل خاصی را ایجاد نمی کنند .

هزینه مزوتراپی مو

هزینه مزوتراپی برای درمان ریزش مو بستگی به تعداد جلسات درمانی، محل و میزان ریزش مو دارد ، هزینه مزوتراپی برای هر فردی متفاوت می باشد، در صورتی که برای برطرف کردن ریزش مو خود خواهان انجام مزوتراپی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک کاشت مو ایران فیت در رابطه با نحوه انجام مزوتراپی و هزینه آن دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

14 − پنج =