روش درمانی سابسیژن به چند جلسه درمانی نیاز دارد ؟

سوالات متداول در سابسیژن

یکی از روش های موثر در درمان جای جوش سابسیژن می باشد با استفاده از این روش می توان جای جوش ها و فرورفتگی های روی پوست را از بین برد ، انجام سابسیژن باید در یک کلینیک معتبر صورت گیرد تا نتایج خوبی از این روش حاصل شود مکانیزم سابسیژن به این گونه می باشد که سوزن خاصی وارد پوست می شود و چسبندگی هایی بین پوستی که باعث ایجاد جای جوش و اسکار شده است را از بین می برد و ظاهر زیبایی را در پوست صورت ایجاد می کند .

سابسیژن

روش درمانی سابسیژن به چند جلسه درمانی نیاز دارد ؟

شدت اسکار و جای جوش تعیین کننده تعداد جلسات می باشد در مواردی که جای جوش و اسکار شدید باشد قطعا نیاز به تعداد جلسات بیشتری می باشد ، با یک جلسه درمانی سابسژن نمی توان در مواردی که عمق اسکار ها بسیار شدید می باشد نتیجه دلخواه را دریافت کرد همچنین باید در نظر داشته باشید که تمامی جلساتی که پزشک برای شما در نظر می گیرد باید بطور کامل سپری شود . در مواردی که عمق و شدت اسکار و جای جوش کم می باشد با یک جلسه سابسیژن می توان نتیجه دلخواه را دریافت کرد در برخی از موارد پزشک از ترکیب چند روش برای از بین بردن جای اسکار و جوانسازی پوستی استفاده می کند که در این صورت ممکن است تعداد جلسات بیشتری برای بیمار در نظر گرفته شود .

سوزن های سابسیژن به چه نحوی وارد پوست می شوند و عملکرد آن ها چگونه است ؟

سوزن ها ی ظریفی در سابسیژن بکار گرفته می شود ، این سوزن ها در عمق مناسبی وارد پوست می شود ، با حرکات پی در پی در عمق مناسب چسبندگی ها از بین می رود . در نتیجه شکافی که بروی پوست ایجاد می شود کلاژن و الاستین جدید ساخته می شود که فرآیند ترمیم پوست صورت می گیرد .

برای از بین بردن کدام مشکلات پوستی می توان از سابسیژن استفاده کرد ؟

  • از بین بردن جای جوش و اسکار
  • از بین بردن محل گزش حیوانات
  • از بین بردن جای آبله مرغان

آیا سابسیژن با درد و خونریزی  همراه است ؟

برای انجام سابسیژن از بی حسی موضعی استفاده می شود اندک دردی ممکن است در زمان سابسیژن بیمار احساس کند که درد خفیفی است . در حین سابسیژن کمی خون ریزی مشاهده می شود که بدلیل وارد شدن سوزن های سابسیژن به داخل پوست است .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × دو =