روش های درمانی ازبین بردن جای جوش

روش های درمانی ازبین بردن جای جوش

لیزر CO2( فرکشنال)

لیزر CO2 یک روش بسیار ایمن و کم تهاجمی می باشد که برای از بین بردن جای اسکار و جوش های سطحی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت بهترین نتیجه از این روش درمانی باید تعداد جلسات لیزر بطور کامل سپری شود بسته به عمق اسکار بین 3 تا 6 جلسه نیاز است تا با استفاده از این روش درمانی جای اسکار از بین برود.

ازبین بردن جای جوش

ازبین بردن جای جوش

میکرونیدلینگ

یکی از روش های جدید و بی عارضه ای که امروزه برای از بین بردن جای اسکار و جوش ارائه شده است میکرونیدلینگ می باشد که افراد بسیاری خواستار استفاده از این روش درمانی می باشند. در میکرونیدلینگ به منظور تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن از دستگاهی بنام درماپن که از سوزن های بسیار ظریف و ریزی تشکیل شده است استفاده می شود و منافذ بسیار ریزی توسط سوزن های دستگاه درماپن در پوست ایجاد می شود زمانی که پوست اقدام به ترمیم این منافذ می نماید کلاژن بطور طبیعی در پوست ساخته می شود و موجب جواناسازی و از بین رفتن جای جوش و اسکار می شود. با استفاده از این روش درمانی به طور حیرت انگیزی غلظت کلاژن در پوست افزایش می یابد .

سابسیژن

سابسیژن یک روش بسیار موثر برای از بین بردن جای جوش های عمیق و متوسط می باشد در این روش درمانی برای جدا کردن چسبندگی های بین پوست و بافت های همبند زیرین از سوزن های بسیار ریزی استفاده می شود که این سوزن ها در فواصل مختلف وارد بافت فیبروتیک می شود.

تکنیک های پانچ

این روش درمانی نسبت به روش های دیگر کمی، تهاجمی تر می باشد و در اسکارو جای جوش های عمیق بکار می رود . تکنیک های پانچ به دو نوع اصلی پانچ  excision و پانچ elevation تقسیم می شود . با استفاده از این تکنیک ها کل بافت اسکار برداشته می شود و در نتیجه یک اسکار سطحی تر و کوچکتر جای پانچ باقی می ماند که با استفاده از روش های درمانی دیگر مانند لیزر می توان این جای اسکار سطحی و کوچک را از بین برد.

کربوکسی تراپی

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست و از بین بردن جای جوش کربوکسی تراپی می باشد در این روش درمانی با استفاده از تزریق گاز CO2  با افزایش گردش خون و مویرگ سازی در پوست می توان موجب جوانسازی و شادابی پوست شد. همچنین این روش درمانی در افرادی که از سیاهی و کبودی اطراف چشم هایشان رنج می برند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی چهره آن ها گردیده است بسیار کاربرد دارد.

برای برخورداری از بهترین نتیجه در برخی از مواقع پزشک از ترکیب این روش ها استفاده می کند . در صورتی که نگران جای جوش های باقی مانده بروی صورت خود هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از پزشکان کلینیک ایران فیت دریافت نمایید.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

دوازده + 5 =