روش های کاشت مو طبیعی

روش های کاشت مو طبیعی

در حال حاضر بهترین روش های کاشت مو طبیعی که می توان نتایج مطلوبی را از آن دریافت کرد کاشت مو به روش جراحی fut و کاشت مو با روش غیر جراحی fit می باشد یا ترکیب این دو روش کاشت مو ، با استفاده از این روش های کاشت مو طبیعی می توان طبیعی ترین خط رویش مو را در سر مشاهده کرد .

کاشت مو

در طاسی های وسیع که فرد بانک موی مناسبی هم از کاشت مو دارد ترکیب دو روش جراحی fut و روش غیر جراحی fit بهترین گزینه می تواند باشد ، با استفاده از این روش ترکیبی می توان باعث افزایش تعداد موهای کاشته شد و منطقه طاسی سر را پوشاند و تراکم خوبی را از مو در این نواحی مشاهده کرد .

کاشت مو fut

امروزه در کلینیک کاشت مو ایران فیت با بکارگیری از جدیدترین نوآوری ها در تکنیک fut طاسی سر و نواحی که دچار ریزش مو شده است را با کاشت مو طبیعی برطرف کرد و خط موی کاملا طبیعی با استفاده از این روش خلق کرد ، موهای کاشته شده با استفاده از این روش تمام طبیعی و مادام العمر می باشند و قابل رشد .

در این روش بعد از بی حسی به عرض یک تا دو سانتی متر و به طول 25-32 سانتی متر یک نوار باریک از بخش مو دار پشت سر برداشته می شود در ابتدا توسط پزشک ناحیه مورد نظر و باریکه ای که قرار است برداشته شود نشانه گذاری می شود . محل برداشت نوار توسط بخیه های ظریف ترمیم می شود به مرور زمان جای اسکار باقی مانده از برش جراحی از بین می رود و در موهای سر پوشانده می شود .

بعد از برداشتن باریکه با استفاده از میکروسکوپ های اختصاصی نوار پوستی برداشته شده به قطعات بسیار کوچکتر ( گرافت) تقسیم می شود . ( باید حداکثر استفاده از نوار پوستی صورت گیرد .)

بعد از طراحی خط رویش مو گرافت ها در نواحی مورد نظر با دقت و حساسیت بالایی کاشته می شود .

کاشت مو fit

در این روش بدون برش جراحی فولیکول های مو مستقیما با استفاده از قلم استوانه ای به نام پانچ برداشته می شود . تفاوت این دو روش کاشت مو طبیعی در نحوه برداشته مو می باشد و نحوه کاشت مو در هرو دو روش یکسان می باشد

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

هفده − 11 =