سابسیژن

 

سابسیژن

درمان اثرات جوش ملزم به پاره نمودن چسبندگی های بین پوستی و بافت همبند زیرین ( بافت های فیبروتیک ) است که در روش های قدیمی به منظور انجام این کار از سوزن های خاصی هماننده نیزه (سوزن نوکر) استفاده می شد که خونریزی و درد زیادی برای بیمار به وجود می آورد و عارضه هایی مانند ایجاد گوشت اضافه، لکه، کبودی و تورم شدیدی بعد از انجام این کار ایجاد می شد اما امروزه با پیشرفت های حاصله از پزشکی برای درمان اثرات فرورفتگی و جای جوش راهکارهای نوینی برای درمان سابسیژن اختراع شده است که در بیمار بدون کمترین احساس درد و خونریزی عمل سابسیژن به منظور جوانسازی پوستی و رفع فرورفتگی ها صورت می گیرد. در این روش جدید سابسیژن که در کلینیک ایران فیت با بکارگیری بهترین کادر پزشکی صورت می گیرد برای جداسازی بافت های فیبروتیک از سوزن کانولاهای خاصی استفاده می کنند که نوک تیزی ندارد و بیمار درد کمتری را احساس می کند و احتمال خونریزی کاهش می یابد. برای انجام سابسیژن در ابتدا ناحیه فرورفتگی بی حس می شود، بعد از بی حسی موضعی سوزن کانولا در فواصل مختلف وارد پوست می شود و با حرکات افقی بصورت رفت و برگشت چسبندگی های بین پوستی را از بین می برد. بعد از رفع چسبندگی های بین پوستی و بافت همبند زیرین پوست، پوست با ساخت کلاژن جدید شروع به ترمیم می کند و در نتیجه این ترمیم عمق فرورفتگی ها پر می شود و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود.

سابسیژن

سابسیژن

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای سابسیژن هستند؟

افرادی که فرورفتگی های عمیق و جای جوش بروی پوست صورت آن ها مشاهده می شود کاندیدای مناسبی برای انجام این روش هستند اما در صورتی که فرد مبتلا به آکنه فعال باشد نیاز است، قبل از سابسیژن آکنه فعال درمان شود.

دلیل به جای ماندن اثرات جوش

چسبندگی زیرین جوش های ایجاد شده از مهم ترین دلایل باقی ماندن آثار جوش و فرورفتگی ها می باشد. چسبندگی های ایجاد شده پس از بهبودی جوش با کشیدن پوست به داخل باعث ایجاد فرورفتگی و ناهمواری در سطح پوست می شود که باعث می شود ظاهر ناپسندی بروی پوست ایجاد شود بهترین روش برای آزاد کردن چسبندگی های بین پوستی و از بین رفتن جای جوش و فرورفتگی سابسیژن می باشد، با استفاده از این روش سوزن های مخصوص وارد بخش فیبروتیک می شود و با ایجاد برش های افقی در این بخش چسبندگی های ایجاد شده را از بین می برد.

عوارض سابسیژن

در گذشته بدلیل استفاده از سوزن نوکر خونریزی، تورم و کبودی بیشتری مشاهده می شد اما امروز با استفاده از سوزن کانولا عارضه خاصی بعد از سابسیژن ایجاد نمی شود ممکن است کبودی و قرمزی مختصری ایجاد شود که موقتی است.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

.

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

19 − یازده =