سوالات رایج در تزریق ژل

سوالات رایج در تزریق ژل

افرادی که خواستار تزریق ژل هستند سوالات بسیاری ذهن آن ها درگیر کرده است که در این مقاله به این سوالات پاسخ داده می شود تا بدون نگرانی خاصی و با دید باز اقدام به انجام این کار نمایید.

تزریق ژل

تزریق ژل

برای تزریق ژل به چند جلسه درمانی نیاز است؟

بدلیل اینکه تزریق ژل ماندگاری موقت دارد باید به صورت دوره ای دو مرتبه تزریق مجدد صورت گیرد. بسته به کیفیت مواد استفاده شده، سن بیمار و نوع پوست مدت ماندگاری در هر فردی متفاوت می باشد اما بطور معمولا بین 6 ماه تا 2 سال ژل تزریق شده در ناحیه مورد نظر ماندگاری دارد و به مرور زمان بعد از گذشت این مدت جذب بدن می شود . برخی ها بر این باورند که هر چه میزان دوز تزریق بیشتر باشد مدت ماندگاری و تاثیر گذاری افزایش می یابد اما باید توجه نمایید تزریق بیش از اندازه می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه آورد همچنین تزریق بیش از اندازه ژل در برخی ازنواحی صورت مانند لب ها می تواند ظاهر ناپسندی را ایجاد نماید به همین علت در میزان تزریق ژل به نظر پزشکتان گوش فرا دهید و انتظارات نامعقولی نداشته باشید تا بتوانید مطلوب ترین و بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

در صورتی که تزریق مجدد ژل صورت نگیرد، ظاهر من به چه صورت خواهد بود؟

یکی از سوالات متداولی که در زمینه تزریق ژل پرسیده می شود تزریق نکردن مجدد ژل می باشد . در صورتی که برای  رفع و از بین بردن چین و چروک صورت خود تصمیم بگیرد که دیگر تزریق ژل را انجام ندهید دو مرتبه چین و چروک نمایان می شوند.

آیا تزریق ژل خطرات و عوارضی را به همراه می آورد؟

عوارض تزریق ژل بسیار ناچیز است امروزه با توجه به اهمیت زیبایی تزریق ژل یکی از محبوب ترین روش های درمانی در زمینه زیبایی است که افراد بسیاری کاندیدای انجام این کار هستند . تزریق ژل یک روش بسیار ایمن می باشد در صورتی که از بهترین کیفیت در این تزریق استفاده شود و تزریق با دقت بالایی در ناحیه مناسبی صورت گیرد هیچ گونه عارضه ای ایجاد نمی شود.

ممکن است برخی از مشکلاتی مانند تورم، کبودی و قرمزی بعد از تزریق ژل مشاهده شود که تمامی این موارد موقتی می باشد و ظرف چند روز برطرف خواهند شد.

احتمال بروز عفونت و حسایت بعد از تزریق ژل بسیار کم می باشد .

آیا تزریق ژل محدودیت سنی دارد ؟

افرادی که خواستار تزریق ژل هستند باید سن بالای 18 سال داشته باشند.

آیا ممکن است سطح پوست بعد از تزریق ژل ناهموار شود؟

احتمال بروز این عارضه بسیار کم می باشد در صورتی که این مشکل بروز کند موقتی می باشد و جای نگرانی ندارد زیرا ظرف 1 تا 2 هفته برطرف می شود.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

 

درباره نویسنده

پاسخ

ده − 5 =