سوالات متداول در رابطه با کاشت مو به روش fit

سوالات متداول در رابطه با کاشت مو به روش fit

یکی از روش های کاشت مو ، کاشت مو به روش fit است در رابطه با این روش کاشت مو سوالات متداولی پرسیده می شود که در این مقاله در ابتدا در رابطه با این روش توضیحاتی داده می شود و به این سوالات پاسخ داده می شود .
کاشت مو به روش fit یک روش غیر جراحی است ، در واقع متقاضیان این روش کاشت مو افرادی می باشد که می خواهند بدون عمل جراحی کاشت مو انجام دهند . گرافت هایی که نیاز است در این روش به نواحی که نیاز به کاشت دارند و طاس هستند منتقل شوند توسط یک وسیله مخصوص به نام پانچ از پشت سر برداشته می شود و پس از آن در نواحی مورد نظر جایگذاری می شوند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاشت مو به روش fit می توانید به مقاله کاشت مو به روش fit مراجعه نمایید و آن را مطالعه کنید تا با مزایای این روش آشنا شوید .

کاشت مو اف آی تی
با استفاده از کاشت مو به روش fit چه تعداد گرافت کاشته می شود ؟

تعداد گرافت های کاشته شده با استفاده از این روش بستگی به کیفیت و کمیت ناحیه دهنده مو و بانک مو دارد .برای کاشت مو میتوان از موهای پشت سر در افرادی که موهای پرپشتی دارند5000 گرافت برداشت و در ناحیه طاسی قرارداد.برای این کار باید نیمی از فولیکول های دور سر شخص را برداشت فقط باید توجه داشت که در اینکار زیاده روی نشود چون ممکن است پشت مو کم حجم شود.نکته ی مهمی که باید توجه داشت این است که نباید موهای بالای گردن یا نزدیک قسمت های طاسی را برداشت زیرا این موها همیشگی نیستند.

آیا روش fit جایگزینی برای روش fut است؟

نمی تواند کاملا جایگزین باشد. با اینکه همه ی بیماران با روش غیر جراحی موافقند ولی نمی توان از این روش برای همه استفاده کرد زیرا در برخی از افراد ممکن است ریشه موها به خاطر مقاومت پوست سالم از پوست بیرون نیایند. به همین جهت معمولا تعداد گرافت های سالم و با کیفیت کمتر از روش جراحی fut یا روش ترکیبی fut+fit است.
توصیه می شود در افرادی که میزان طاسی سر آن ها بسیار زیاد است از ترکیب هر دو روش fit و fut استفاده شود . در روش های ترکیبی 2500 -3200 گرافت تار مو می کارند با دقت اینکه موهای پشت سر کم نشوند.

آیا روش fit را می توان برای پر شدن طاسی سر مورد استفاده قرار داد؟

درسته می شود از فولیکول های موی سینه یا ریش در قسمت طاسی استفاده کرد اما ممکن است نتیجه مطلوب نداشته باشد زیرا موهای بدن رشد خوبی ندارند و نمی توانند برای موهای سر مناسب باشند.

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

17 + 8 =