سوالات متداول در کاشت مو

سوالات متداول در کاشت مو

کاشت مو برای افرادی که از طاسی و ریزش موهای سر خود بسیار رنج می برند و این امر موجب کاهش زیبایی و اعتماد بنفس آن ها گردیده است بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا و بهترین امکانات می باشد. در کلینیک تخصصی ایران فیت کاشت مو به سه روش کاشت مو به روش FUT، کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش ترکیبی همراه با تیم فوق تخصصی صورت می گیرد. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت محیط ایمنی و بهداشتی می باشد  که در زمینه کاشت مو دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی می باشد و کاشت مو های انجام شده در این کلینیک بالاترین میزان رضایت را از جانب مشتریان دریافت نموده است. برخی از مراجعین کاشت مو سوالاتی را مطرح می کنند که در این قسمت به برخی از آن ها پاسخ داده شده است

سوالات متداول در کاشت مو

آیا در زمان کاشت مو و پس از انجام آن درد احساس می شود؟

ممکن است پس از انجام کاشت مو به روش FUT بیماران در پشت سر خود احساس درد کنند که این یک امر طبیعی می باشد و با مصرف مسکن هایی که توسط پزشک تجویز شده است این درد تسکین می یابد .استثنائا این درد ممکن است مدت طولانی تری ادامه یابد.این عارضه درFITوجود ندارد.

آیا موهایی که در کاشت مو به روش های طبیعی پیوند زده می شنود دائمی می باشند و ریزش ندارند؟

موهایی که در کاشت مو به روش طبیعی که شامل کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT می باشد کاملا دائمی می باشند و تحت هیچ شرایطی در آینده ریزش نخواهند داشت. 2 الی 3 هفته پس از انجام کاشت مو موهای پیوند زده دچار ریزش می شوند که جای هیچ گونه نگرانی ندارد زیرا موها وارد فاز استراحت شده اند و چرخه طبیعی رشد موها می باشد که پس از گذشت4تا6 ماه رشد مجدد موها آغاز می شود.

آیا پس از انجام کاشت مو در روش FIT ناحیه دهنده مو جای سوراخ های برداشت مو باقی می ماند؟

پس از انجام کاشت مو به روش FIT جای هیچ گونه سوراخ و اسکارقابل توجهی باقی نمی ماند زیرا در کلینیک تخصصی کاشت مو ایران فیت ابزارهای برداشت فولیکول مو بسیار دقیق وظریف می باشد و قطر سوراخ های ایجاد شده در کاشت مو به روش FIT کمی بیشتر از قطر فولیکول موهایی می باشد.لذا اگر فرد حدود 2سانتیمتر موی پشت سرش را بلند کند کسی قادر به تشخیص برداشته شدن مو نمی باشد.

آیا قبل از انجام کاشت مو موهای سر باید کاملا تراشیده شوند؟

برای جلوگیری از بروز عفونت قبل از انجام کاشت مو موهای سر باید تراشیده شوند همچنین با تراشیدن موها برداشت موها  از ناحیه دهنده مو بسیار آسانتر می باشد

برخی از خدمات ایران فیت :

کاشت مو طبیعی

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش ترکیبی

و…

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت و پیوند مو ایران فیت

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده + یازده =