سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

برخی از متقاضیان هیدرودرم ابریژن قبل از انجام این روش سوالاتی را مطرح می کنند که در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود .

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن

آیا می توان از این روش جوان سازی پوست برای همه نوع پوست و تمامی افراد استفاده نمود ؟

در استفاده از این روش هیچ محدودیتی در نوع پوست وجود ندارد و می توان برای همه انواع پوست ها از این روش استفاده نمود و پوست شاداب و با طراوتی را ایجاد نمود، اما در افرادی که دارای پوست خشک می باشند استفاده از این روش بسیار توصیه می شود .

هیدرودرم در افرادی که مبتلا به تبخال یا تاول سرماخوردگی هستند انجام نمی گیرد، در ابتدا باید درمان های لازم صورت گیرد و پس از آن اقدام به استفاده از هیدرودرم ابریژن کرد. قبل از انجام این روش تمامی اطلاعات را در اختیار متخصص پوست خود قرار دهید.

آیا هیدرودرم باعث بروز جوش و خارش می شود ؟

هیدرودرم ابریژن باعث هیچ گونه حساسیت پوستی نمی شود، اما از انجام این روش در مراکز نامعتبر خودداری نمایید . قبل از انجام این روش تمامی اطلاعات را در اختیار متخصص پوست خود قرار دهید مخصوصا در صورت داشتن یک حساسیت خاص.

برای جوانسازی پوست با هیدرودرم ابریژن نیاز به چند جلسه درمانی می باشد ؟

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز با استفاده از هیدرودم ابریژن ازشخصی به شخصی دیگر متفاوت می باشد و پزشک بعد از بررسی های لازم و با توجه به شرایط بیمار تعداد جلسات درمانی را تعیین می کند. توصیه می شود تعداد جلسات تعیین شده بطور کامل سپری شود

فواصل زمانی درمان در این روش چگونه است؟

می توان بصورت هفتگی درمان هیدرودرم ابریژن را انجام داد تا بتوان نتایج خوبی را از این روش جوانسازی پوست دریافت نمود .

آیا هیدرودرم ابریژن عارضه جانبی دارد ؟

هیچگونه عارضه جانبی بعد از هیدرودرم ابریژن گزارش نشده است، هیدرودرم ابریژن یک روش ایمن برای جوانسازی پوست می باشد که بلافاصله بعد از درمان می توانید فعالیت های عادی خود را شروع نمایید.

هیدرودرم ابریژن یک روش درمانی غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست می باشد که در آن برای لایه برداری و پاکسازی پوست از سلول های مرده از مواد طبیعی و بی خطر استفاده می شود .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

یک × 3 =