لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موهای زائد تبدیل به یکی از محبوت ترین اعمال زیبایی در میان خانم ها و آقایان شده است. مشکلات اصلاح موهای زائد بدن با تراشیدن یا اپیلاسیون بر کسی پوشیده نبوده و برای افرادی که دیگر از این روش های سنتی خسته شده اند ، لیزر موهای زائد از با ارزش ترین و محبوب ترین شیوه های اصلاح موهای زائد شده است.

لیزر موهای زائد

تعریف لیزر موهای زائد

اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از لیزر یک روش پزشکی است که در آن از اشعه لیزر که یک اشعه نوری شدید و جهنده می باشد ،  برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. در این پروسه اشعه لیزر تابیده شده روی پوست به فولیکول موی فرد رسیده و گرمای شدید اشعه لیزر به آن آسیب می زند. با ایجاد آسیب در فولیکول موها ، موها توانایی رشد مجدد خود را از دست می دهند . این روش درمانی می تواند برای بیشتر افراد با رنگ پوست های مختلف موثر باشد. علی رغم این موضوع که لیزر موهای زائد روند رویش موها را بسیار آهسته می کنند ولی توانایی حذف دائمی موهای زائد را ندارند.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد در نواحی پا، بازو، زیربازو، خط بیکینی و سایر نواحی مناسب بوده و استفاده از این روش دارای مزایای بسیار زیادی می باشد :

1ـ دقت : دقت دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار بالا بوده و می تواند با انتخاب و حذف موهای تیره و خشن ، از وارد شدن آسیب به پوست جلوگیری نماید.

2ـ سرعت : این روش درمانی دارای سرعت بسیار بالایی می باشد که با هر پالس در کسری از ثانیه ، تعداد بسیار زیادی از موهای زائد را از بین ببرد.

3ـ تاثیرگذاری زیاد : این روش درمانی می تواند بعد از 3 تا 7 جلسه درصد بسیار زیادی از موهای زائد بدن را حذف نماید.

نتایج لیزر موهای زائد

با توجه به این موضوع که پوست و فولیکول های مو در افراد مختلف یکسان نیست ،انجام لیزر موهای زائد در هر فرد نتایج متفاوتی خواهد داشت و بستگی زیادی به ناحیه ای از بدن که تحت درمان قرار می گیرد دارد. برای انجام لیزر پزشک متخصص ممکن است که برای شما 4 تا 6 جلسه درمانی در نظر بگیرد که بین هر جلسه 30 تا 40 روز فاصله خواهد بود.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

مطالب مرتبط

کاشت مو ، کاشت مو در خانم ها ، سن مناسب کاشت مو ، سوالات متداول در کاشت مو

 

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × پنج =