مراحل کاشت مو به روش fut

مراحل کاشت مو به روش fut

کاشت مو طبیعی با روش جراحی fut یکی از روش های کاشت مو است که امروزه برای رفع مشکل طاسی و ریزش موی سر مورد استفاده قرار می گیرد پزشکان کلینیک کاشت مو ایران فیت با استفاده از این روش از کاشت مو مشکل طاسی و کم پشتی موهای سر را برطرف می کند و تراکم بالایی از مو را در این نواحی ایجاد می کنند. در کاشت مو به روش fut خط موی منحصر به فرد و کاملا طبیعی توسط پزشکان کاشت مو ایران فیت طراحی می شود.
موهای کاشت شده در نواحی کم پشت و طاس سر با استفاده از این روش از کاشت مو بطور مادام العمر رشد می کند که می توان مانند موهای دیگر شست و کوتاه کرد و حالت داد. در این مقاله توضیحاتی در رابطه با مراحل کاشت مو به روش fut داده می شود تا افرادی که خواستار انجام کاشت مو با استفاده از این روش هستند در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورند و با آگاهی کافی و دید باز اقدام به انجام این کار نمایند.

کاشت مو به روش fut
در کاشت مو به روش fut نیاز به کوتاه کردن همه موهای سر نمی باشد و فقط لازم است موهای منطقه کاشت کوتاه شود در صورتی که در کاشت مو به روش fit نیاز است که موهای سر به طور کامل کوتاه شود.

در کاشت مو به روش fut برای برداشت مو و گرافت های لازم برای کاشت در ناحیه مورد نظر نیاز به جراحی است به گونه ای که ناحیه ای که بانک موی مناسبی دارد که موهای پشت سر بیمار می باشد یک نوار باریک به عرض 1 تا 2 سانتی متر و به طول 20 تا 30 سانتی متر با جراحی برداشته می شود اندازه نوار می تواند در هرفردی با توجه به میزان موی مورد نیاز متفاوت باشد . پس از برداشت نوار، توسط بخیه های ظریف محل برداشت ترمیم می شود . به هیچ عنوان نگران جای خط بخیه نباشید زیرا در زیر موها پنهان و از دید دیگران مخفی می شود. در صورتی که بخیه ها قابل جذب نباشد باید برای کشیدن بخیه ها به کلینیک مراجعه نمایید.

نوار برداشته از پشت سر با استفاده از میکروسکوپ به قطعات بسیار کوچکی بنام گرافت که حاوی 1 الی 4 تار مو است تقسیم می شود انجام این کار نیاز به دقت بسیار بالایی دارد زیرا باید حداکثر استفاده را از نوار پوستی برد . در کلینیک کاشت مو ایران فیت تقسیم بندی نوار برداشته شده به گرافت های کوچک با دقت بسیار بالایی توسط پزشکان این کلینیک صورت می گیرد.

در مرحله بعدی با توجه به ترکیب چهره بیمار خط موی جدید طراحی می شود که این خط مو نباید صاف باشد بلکه باید به گونه ای باشد که ظاهر طبیعی را در موهای سر ایجاد نماید .

برای اینکه ظاهر طبیعی ایجاد شود به شکل فشرده گرافت های حاوی یک تار مو در خط مو کاشته می شود و در نواحی کم پشت و پشت خط مو گرافت های که حاوی 2 تا 3 تار مو هستند کاشته می شود بعد از کاشت مو به روش fut نیاز است که مراقبت هایی صورت گیرد که برای دریافت اطلاعت بیشتر در این زمینه می توانید به مراقبت های لازم بعد از کاشت مو مراجعه نمایید.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

درباره نویسنده

پاسخ

2 × یک =