مراقبت های لازم بعد از کاشت مو و ابرو

مراقبت های لازم بعد از کاشت مو و ابرو

پیدایش التهاب و کبودی بعد از کاشت مو و ابرو طبیعی است و جای نگرانی نبوده، لازم نیست از درمان خاصی استفاده نمایید زیرا این آثار به خودی خود و به تدریج رفع می شوند اما رعایت برخی از نکات می تواند کمک شایانی در کاهش این تورمات و کبودی ها نماید بعنوان مثال استفاده از کمپرس یخ در کاهش کبودی بسیار موثر می باشد، استفاده از دو بالش در زمان استراحت برای رفع تورم بسیار موثر می باشد.

مراقبت بعد از کاشت مو و ابرو

مراقبت بعد از کاشت مو و ابرو

بعد از کاشت ابرو از دستکاری کردن تکه پوست های برآمده و خشک خودداری نمایید زیرا به تدریج و با گذشت زمان این تکه های پوست کنده شده و می ریزند. پماد و داروهای تجویزشده توسط پزشک را تهیه کرده و طبق تجویز پزشک مصرف نمایید مصرف این داروها و پمادها باعث تسریع روند بهبودی پوست و مو می شود.

خانم هایی که کاشت ابرو انجام داده اند از آرایش کردن به مدت یک هفته باید خودداری نمایند .

با تایید پزشکتان اقدام به رنگ کردن مو های کاشته شده در قسمت ابرو و سر نمایید، توصیه می شود تا زمانی که بهبودی کامل صورت نگرفته است اقدام به انجام این کار ننماید زیرا می تواند عوارضی را به همراه آورد و آسیبی به ریشه موهای تازه کاشته شده وارد شود .

احساس درد در ناحیه ای که موها از آنجا برداشته می شود ( ناحیه دهنده مو) طبیعی می باشد برای کاهش این درد پزشک بعد از کاشت مو و کاشت ابرو توصیه هایی می کند که باید رعایت نمایید، همچنین توسط پزشک مسکن هایی تجویز می شود که می تواند این درد را تسکین دهد .

دوران نقاهت بعد از کاشت مو و کاشت ابرو بسیار کوتاه می باشد و با رعایت مواردی که در قسمت فوق به آن ها اشاره شد می توانید در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود دستیابی نمایید.

کاشت مو و ابرو یکی از مطمئن ترین روش ها برای درمان کم پشتی موی سر و ابرو می باشد که برای فرد هیچگونه عارضه ای را به همراه نمی آورد، در کیلینیک کاشت مو ایران فیت کاشت مو و ابرو با بهرگیری از بهترین کادر پزشکی انجام می گیرد.

در صورتی که خواستار انجام کاشت مو و کاشت ابرو طبیعی هستید می توانید مشاوره های لازم را از کلینیک کاشت مو ایران فیت دریافت نمایید، با انجام کاشت ابرو طبیعی ظاهر بسیار زیبا و طبیعی در ناحیه ابرو ایجاد نمایید.

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

2 × سه =