مزایای کاشت مو به روش FIT نسبت به کاشت مو به روش FUT

مزایای کاشت مو به روش FIT نسبت به کاشت مو به روش FUT

کاهش ایجاد جای زخم

کاشت مو به روش  FIT  نسبت به کاشت مو به روش  FUT کم تهاجمی تر می باشد و در این روش از کاشت مو همانند روش FUT جای زخم خطی ایجاد نمی شود. اگر چه در کلینیک کاشت مو ایران فیت متخصصین کاشت مو با تجربه و مهارت بالا می توانند جای زخم های خطی غیر قابل تشخیصی را با روش های برش زنی در کاشت مو به روش  FUT  ایجاد کنند اما به هر حال این روش از کاشت مو همیشه یک جای زخم خطی باریک در پشت سر و ناحیه اهدا کننده مو ایجاد می کند.

مزایای کاشت مو به روش fit

مزایای کاشت مو به روش fit

بهبودی سریعتر و زمان درمان کمتر

 برخی از متخصصین کاشت مو بر این عقیده اند که در کاشت مو به روش  FIT بدلیل اینکه برشی ایجاد نمی شود و از بخیه استفاده نمی شود بهبودی بعد از کاشت مو نسبت به کاشت مو به روش  FUT سریعتر است. در کاشت مو به روش  FIT بیمار ناراحتی و درد کمتری را در ناحیه اهدا کننده مو احساس می کند زیرا در این روش برشی ایجاد نمی شود و گرافت هایی مو با استفاده از وسایل مخصوص بصورت تک تک برداشته می شوند. بیمار بعد از کاشت مو به روش  FIT  می تواند سریعتر فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد .

بهترین روش برای موارد کوچک و خاص

کاشت مو به روش FIT نسبت به کاشت مو به روش FUT کم تهاجمی تر است و این روش کاشت مو در زمان کمتری صورت می گیرد.

در موارد خاص و کوچک استفاده از کاشت مو به روش FIT بسیار بهینه و موثر می باشد . بعنوان مثال در افراد جوان که به تعداد گرافت های کم برای پیوند نیاز دارند و نمی خواهند جای زخم و یا بخیه بروی سرشان باقی بماند کاشت مو به روش FIT بسیار موثر می باشد. همچنین کاشت مو به روش FIT در کاشت ابرو بسیار مناسب می باشد زیرا در کاشت ابرو به تعداد کمی گرافت برای پیوند نیاز است.

ظاهر طبیعی

با استفاده از روش های کاشت موی  FUT  و FIT ظاهر بسیار طبیعی در موهای سر ایجاد می شود به گونه ای که اگر اطرافین تا به حال وی را ندیده باشند متوجه تغییرات موی سر او نمی شوند.

مهمترین نکته ای که در طبیعی و یا غیر طبیعی شدن موها بعد از کاشت تاثیر گذار می باشد طراحی خط کاشت مومی باشد به همین علت طراحی خط کاشت مو باید با حداکثر دقت و مهارت بالا طراحی شود. در کلینیک کاشت مو ایران فیت کاشت مو با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا  و بهترین کادر پزشکی صورت می گیرد و طراحی خط کاشت مو با دقت و مهارت بالایی صورت می گیرد به گونه ای که نتیجه عمل کاشت مو کاملا طبیعی به نظر می رسد و فرد بالا ترین میزان رضایت را دریافت می نماید برای دریافت اطلاعت بیشتر در زمینه کاشت مو می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

درباره نویسنده

پاسخ

هفده − 1 =