میکرودرم ابریژن برای بهبود چه مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

میکرودرم ابریژن برای بهبود چه مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

 جوانسازی پوست

مهمترین مزیت میکرودرم ابریژن جوانسازی پوست می باشد با استفاده از این روش درمانی می توان چروک های سطحی و کم عمق پوست را از بین برد و ظاهر زیبایی را در پوست ایجاد نمود .

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

لکه های پیری یا کبدی

لکه های پیری یا کبدی با میکرودرم ابریژن قابل درمان است، این لکه ها بیشتر درسنین بالا و افرادی که در معرض نور خورشید قرار می گیرند مشاهده می شود .

از بین بردن اسکار آبله مرغان

با استفاده از میکرودرم ابریژن می توان اسکار باقی مانده از آبله مرغان را برطرف نمود، ممکن است برای از بین بردن این اسکار نیاز به تعداد جلسات درمانی بیشتری باشد . البته برای آبله مرغان روش های موثر دیگری مطرح شده است که می توان استفاده کرد.

 کوچک کردن منافذ پوست

یکی از مشکلات خانم ها منافذ باز پوست می باشد، که با استفاده از میکرودرم ابریژن می توان این مشکل را برطرف کرد. بعد از چند جلسه درمانی با میکرودرم ابریژن منافذ پوستی نیز بعلت بافت سازی و محکم تر شدن پوست کوچکتر می شوند .

  از بین بردن خالکوبی

یکی از روش های از بین بردن خالکوبی های سطحی میکرودرم ابریژن می باشد.

از بین بردن جوش های سر سیاه و پاکسازی پوست

یکی از روش های تاثیر گذار در پاکسازی پوست صورت و از بین بردن جوش های سر سیاه میکرودرم ابریژن می باشد، با استفاده از این روش می توان جوش های سر سیاه را پاکسازی نمود و ظاهر زیبا و شادابتری را در پوست صورت ایجاد کرد، دیگر نگران جوش های سر سیاه صورت خود نباشید .

 درمان ترک های پوستی

در دوران حاملگی و افزایش و کاهش وزن های شدید ترک های پوستی ایجاد می شود که برای درمان آن می توان از میکرودرم ابریژن استفاده کرد. علاوه بر میکرودرم ابریژن برای درمان ترک های پوستی روش های موثر دیگری مطرح شده است که پزشک بعد از بررسی های لازم یکی از این روش ها را انتخاب می نماید .

چروک گردن

برخی از افراد از چین و چروک موجود بروی گردنشان ناراضی می باشند، این امر نشان دهنده افزایش سن و وارد شدن به دوره میانسالی می باشد با استفاده از میکرودرم ابریژن می توان به راحتی این مشکل را برطرف نمود و چین و چروک گردن را بطرف کرد .

روش انجام میکرودرم ابریژن

بعد از پاکسازی پوست از آرایش و چربی، با استفاده از یک وسیله مخصوصی سایش پوست در جهت های مختلف و قسمت های مورد نظر انجام می شود . مدت زمان انجام میکردرم بستگی به علت انجام میکرودرم و نوع پوست دارد، اما به طور معمول حدودا 15 تا 20 دقیقه میکرودرم ابریژن به طول می انجامد . بسته به نیاز بیمار، پزشک یک برنامه درمانی تعیین می کند، میکرودرم ابریژن را می توان هر دو هفته یا هر ماه یک بار انجام داد . این تعداد جلسات در هر فردی می تواند با توجه به نیاز بیمار متفاوت باشد می توان برای دریافت نتایج مطلوب حدود 8 تا 10 جلسه میکرودرم ابریژن را انجام داد . بعد از میکرودرم ابریژن پوست صورت کاملا شسته می شود و بروی محل سایش یک کرم مالیده می شود

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

درباره نویسنده

پاسخ

هفده − نه =