میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن به منظور پاکسازی پوست از طریق تماس ذرات ریز پودر آلومینیوم اکسید با پوست و سایش سطح پوست صورت می گیرد . میکرودرم ابریژن یک روش غیر تهاجمی می باشد که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA) می باشد.

نحوه کار میکرودرم ابریژن

برای شروع میکرودرم ابریژن، ابتدا سطح پوست با استفاده از الکل یا نرمال سالین تمیز می شود  در این روش با سرعت بالا با استفاده از یک وسیله مخصوص پودر آلومینیوم اکسید با سطح پوست تماس می یابد و پس از پاکسازی پوست و برداشتن لایه هایی از سلول های مرده پوست، پودر آلومینیوم اکسید از سطح پوست با مکش ایجاد شده توسط دستگاه جمع آوری می شود.  حدود 15 تا 25 دقیقه هرجلسه میکرودرم ابریژن به طول می انجامد.

مزایای میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن موجب افزایش الیاف کلاژن و تحریک لایه های زیرین پوست بدلیل استفاده از اکسید آلومینیوم در طولانی مدت می شود . با استفاده از این روش علاوه بر افزایش الیاف تشکیل دهنده پوست از بروز اثرات پیری بدلیل افزایش سن جلوگیری می شود. برای درمان چین و چروک های پوست و شفاف کردن پوست میکرودرم ابریژن بسیار موثر می باشد .

بعد از میکرودرم ابریژن پوست ظاهری نرم، شاداب و رنگ روشنی پیدا می کند که بلافاصله بعد از میکرودرم ابریژن می توان نتایج آن را مشاهده کرد .

بدلیل اثرات سریع و سبک بودن این روش می توان قبل از هر ملاقات مهمی برای شاداب کردن و روشن کردن پوست صورتتان از این روش استفاده نمایید .

بعد از اتمام کار یک کرم مرطوب کننده بروی سطح پوست مالیده می شود و فرد بالافاصله می تواند به فعالیت های عادی و روزانه خود ادامه دهد.

انجام میکرودرم ابریژن در چه افرادی توصیه نمی شود؟

وجود هر نوع عفونت و تبخال بروی پوست مانع از انجام میکرودرم ابریژن می شود.

در افرادی که مبتلا به آکنه فعال با ضایعات التهابی هستند میکرودرم ابریژن توصیه نمی شود زیرا انجام میکرودرم ابریژن باعث تاخیر در بهبود این ضایعات می گردد بنابرین در این افراد در ابتدا درمان این ضایعات باید صورت گیرد و پس از آن میکرودرم ابریژن انجام شود. همچنین افرادی که به منظور درمان آکنه صورت از  داروی روآکوتان استفاده می نمایند نباید میکرودرم ابریژن را در حین مصرف این دارو و تا 6ماه بعد از قطع این دارو انجام دهند . در صورت استفاده از یک دارو خاص حتما قبل از انجام میکردرم ابریژن پزشک خود را مطلع سازید.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

 

درباره نویسنده

پاسخ

5 × 1 =