میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

به منظور ایجاد کانال های ریز و کوچک در پوست سوزن های خیلی ظریف و ریزی به درون سطح پوست فرو برده می شود زمانی که پوست شروع به ترمیم این منافذ ریز می کند سلول های پوستی جدیدی را نیز تولید می کند و کلاژن و الاستین جدید در پوست ساخته می شود و در نتیجه ضخامت پوست افزایش می یابد و ساختار آن لطیف تر و شاداب تر می شود. برای ایجاد منافذ و کانال های ریز از دستگاه مخصوصی به نام درماپن که مجهز به 12 سوزن بسیار ریز است استفاده می شود  این وسیله بروی ناحیه های مورد نظر حرکت داده می شود، از طریق سوزن های تعبیه شده در این دستگاه منافذ ریز ایجاد می شود.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

بهبودی بعد از میکرونیدلینگ

بعد از انجام میکرونیدلینگ حدود 24 تا 48 ساعت رنگ پوست به حالت صورتی یا قرمز در می آید. احتمال بروز خون ریزی اندک بعد از میکرونیدلینگ وجود دارد . به طور کل بعد از میکرونیدلینگ واکنش های التهابی پوست بسیار موقتی و خیلی کوتاه است و بعد از گذشت چند روز به طور قابل توجهی برطرف می شود.

عوارض و خطرات میکرونیدلینگ

عوارض احتمالی که ممکن است بعد از میکرونیدلینگ بروز کند  که معمولا شامل خشک شدن و یا تشکیل فلس هایی بروی پوست است بسیار سطحی و کم می باشد. احتمال بروز عفونت بعد از میکرونیدلینگ بسیار نادر می باشد زیرا بعد از گذشت چند دقیقه شکاف های ریز ایجاد شده بسته می شوند. در کلینیک ایران فیت میکرونیدلینگ در شرایط عاری از هرگونه عوامل عفونی صورت می گیرد  بنابرین خطر بروز عفونت بسیار کم خواهد بود. برای انجام میکرونیدلینگ و جلوگیری از بروز عوارض احتمالی از مراجعه به مراکز نامعتبر خودداری نمایید.

نتایج میکرونیدلینگ بعد از گذشت چه مدت قابل مشاهده است؟

بعد از میکرونیدلینگ می توانید بلافاصله نتایج آن را مشاهده کنید اما برای مشاهده نتایج نهایی به 6 تا 8 هفته زمان نیاز است بطور معمولا 6 تا 10 ماه بعد از میکرونیدلینگ به صورت تدریجی روند بروز آثار این عمل ادامه خواهد داشت. توصیه می شود برای دریافت بهترین نتیجه از میکرونیدلینگ دوره های درمانی که شامل 2 تا 3 جلسه به فاصله هر 4 تا 8 هفته است به طور کامل سپری شود.

هزینه عمل میکرونیدلینگ چقدر است؟

با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای شما هزینه عمل میکرونیدلینگ متفاوت می باشد. هزینه میکرونیدلینگ تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد بنابرین حتما با پزشک خود در مورد هزینه و نحوه پرداخت مشورت نمایید .

سایر عمل های دیگر برای جوانسازی پوست صورت

در کلینیک ایرن فیت علاوه برمیکرونیدلینگ سایر روش های دیگر جوان جوانسازی پوست مانند تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، سابسیژن، آراف فرکشنال و مزوتراپی به منظور جوانسازی پوست و درمان ضایعات پوستی ارائه می شود در صورتی که شما عزیزان به منظور جوانسازی پوست خواستار استفاده از این روش ها می باشید می توانید مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیت .

 

درباره نویسنده

پاسخ

چهار − 4 =