نتیجه نهایی کاشت مو

نتیجه نهایی کاشت مو

نتیجه نهایی کاشت مو به مراقبت های بعد از آن و رعایت تمامی دستورات که پزشک به شما گوش زد می کند بستگی دارد ، دلمه هایی که در محل هایی که کاشت مو صورت می گیرد مشاهده می شود، طبیعی است به مرور زمان از بین می رود . به هیچ عنوان به این دلمه ها نباید دست زده شود و کنده شوند زیرا پس از گذشت یک هفته تا دو هفته خود به خود از بین می روند ممکن است با از بین رفتن این دلمه ها بعضی از ساقه های مو ریخته شود که جای نگرانی ندارد زیرا این امر طبیعی می باشد و موها از ریشه نمی ریزند.

کاشت مو
پس از گذشت یک ماه تعداد زیادی از موها می ریزند اما ریشه در زیر پوست زنده است و تنها ساقه موها می ریزد به همین علت است که نباید نگران باشید زیرا بعد از گذشت مدتی ( تقریبا 4 ماه) موهای کاشته شده شروع به رشد می کنند که موها بصورت نازک و کرکی هستند . به مرور زمان و تقریبا با گذشت 9 ماه تراکم موها زیاد تر می شود و موهای نازک و کرکی ضخیم تر می شوند .

ممکن است در برخی از افراد موهای طبیعی فرد در ناحیه کاشت همراه با موهای کاشته شده در ماه های اول شروع به ریزش کند و در نتیجه محل کاشت از گذشته خود کم پشت تر بنظر برسد هیچ نگرانی نداشته باشید زیرا این مرحله موقتی می باشد و پس از گذشت مدتی موهای کاشته شده و طبیعی فرد شروع به رویش کرده و تراکم آن زیاد می شود .
در هر کسی رشد موها بعد از کاشت متفاوت می باشد، اما بطور معمول می توان بعد از گذشت یک سال بطور کامل نتایج کاشت مو را مشاهده کرد

به طور کل روند رشد مو بعد از کاشت به صورت زیر می باشد

یک هفته اول بعد از کاشت

در این مدت نواحی دهنده مو و گیرنده مو متورم است، علاوه بر متورم بودن محل کاشت مو به رنگ قرمز می باشد .

2 هفته بعد از کاشت مو

به مدت 3 ماه موها وارد فاز استراحت می شوند و دچار ریزش می شوند .

3 ماه بعد از کاشت مو

بعد از گذشت 3 ماه از کاشت چند رشته موی جدید بروی پوست سر دیده می شود که همانطور که گفته شد ضخامت لازم را ندارند و نازک می باشد .

پنج تا 6 ماه بعد از کاشت مو

موهای جدید به طور واضح در این مدت رشد کرده اند و قابل مشاهده می باشند ، دو تا سه اینچ از ساقه مو در این مدت دیده می شود .

یک سال بعد از کاشت مو

در نهایت می توان بعد از گذشت یک سال نتایج مو را مشاهده کرد .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

نوزده − 1 =