نکاتی در رابطه با کاشت مو

نکاتی در رابطه با کاشت مو

کاشت مو یک عمل سرپایی ساده می باشد که به دو روش fit و fut صورت می گیرد ، این عمل در عین حال بسیار دقیق و حساس می باشد که نیازمند تجربه بالای پزشک دارد در صورت رعایت استاندارد های لازم و نکات علمی و فنی می توان نتایج بسیار خوبی را از کاشت مو دریافت کرد . آگاهی بیمار از مراقبت های حین کاشت، رعایت تمامی نکات بهداشتی و پزشکی، انجام این کار توسط یک متخصص با تجربه تمامی مواردی می باشد که میتوان باعث شود که بیمار از نتیجه عمل خود رضایت کافی را کسب نماید

کاشت مو
در این مقاله توضیحاتی در رابطه با نکات مهم در کاشت مو داده می شود ، لذا از کلیه علاقه مندان که خواهان انجام کاشت مو هستند در خواست می شود با دقت این مطالب را مطالعه نمایند تا آگاهی لازم را در این زمینه بدست آورند .
قبل از کاشت مو تمامی سوالات خود را مطرح کنید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید ، هیچ گونه ابهامی در رابطه با کاشت مو برای خود باقی نگذارید .

قبل از کاشت مو در صورتی که یک بیماری خاص مانند بیماری های انعقادخون ، بیماری های قلبی عروقی و دیابت دارید پزشک خود را مطلع سازید در صورتی که به یک دارو خاصی حساسیت دارید به پزشک خود حتما اطلاع دهید .
زیرا مصرف برخی از داروها قبل از کاشت مو باید قطع شود . بعنوان مثال مصرف آسپرین قبل از کاشت مو می تواند باعث ایجاد اختلالاتی در روند کاشت مو شود .

برای بالا بردن بیشتر کیفیت کاشت مو و دریافت یک نتیجه خوب از کاشت مو توصیه می شود مصرف مشروبات و دخانیات قطع گردد .

در کاشت مو از موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود به هیچ عنوان نمی توان از موهای فرد دیگری برای کاشت استفاده کرد تعداد موهای قابل برداشت بستگی به تراکم ناحیه دهنده مو دارد ، هر چه این منطقه کوچکتر و محدود تر باشد تعداد گرافت هایی که برداشته می شود کمتر است ، در اکثر موارد گرافت های لازم از پشت سر بیمار گرفته می شود . در صورتی که روش مورد نظر fit باشد با استقاده از پانچ گرافت ها برداشته ولی اگر از روش fut استفاده شود برشی در پشت سر ایجاد می شود .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

چهار × 1 =