نکاتی که در رابطه با کاشت ابرو باید بدانید

نکاتی که در رابطه با کاشت ابرو باید بدانید

قبل از کاشت ابرو یک جلسه مشاوره تعیین می شود و در این جلسه علت ریزش موهای ابرو شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که احتمال ریزش مجدد بعد از کاشت ابرو وجود داشته باشد تا زمانی که علت مشخص نشود کاشت ابرو کار بی فایده ای می باشد و بهتر است قبل از کاشت ابرو علت ریزش مو شناسایی شود و درمان صورت گیرد و بعد از آن کاشت ابرو انجام شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو

بعد از تقسیم ابرو به سه قسمت دم، بدنه و تاج ابرو  توسط متخصصین کاشت ابرو کیلینک کاشت مو ایران فیت فرایند کاشت ابرو شروع می شود. برای پیدا نکردن حالت عمودی در موها بعد از کاشت ابرو، برای کاشت تاج ابرو، موها رو به سمت بالا و با زاویه مناسب، خوابانده می شود.

برای قسمت کاشتن بدنه ابرو توجه به زاویه خواب موها از اهمیت ویژه ای برخوردار است این کار از طریق کاهش زاویه ابرو از سمت تاج به دم ابرو انجام می شود به گونه ای که موها بصورت مماس با زاویه صفر درجه در پوست ابرو کاشته می شود.

مرتب قرار گرفتن زاویه خواب ابروهای کاشته شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این بخش از کار و هماهنگ بودن دم ابرو تا تاج آن بسیار حائز اهمیت است.

در انتخاب موی مناسب برای کاشت ابرو باید دقت بسیاری کرد و موها باید به گونه ای انتخاب شود که نازک تر یا ضخیم تر از موهای ابرو نباشند و مناسب با قطر موهای ابرو باشند. همچنین باید در منافذی که برای کاشت ابرو ایجاد می شود دقت فراوانی کرد و منافذ با قطر بسیار کمی ایجاد شود زیرا در صورت بزرگ بودن قطر منافذ موها بعد از رشد حالت غیر طبیعی و ضخیمی پیدا می کنند.

برای دیده نشدن پوست زیر موهای ابرو نواحی که قرار است موها در آن کاشته شود باید بسیار نزدیک باشد تا بعد از کاشت، موهای کاشته شده پرتراکم دیده شوند.

مزایای کاشت ابرو

ابروها در زیبای صورت نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و بعداز کاشت مو کاشت ابرو با موی طبیعی طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است و افراد بسیاری خواستار استفاده از این روش می باشند. کاشت ابرو یک روش بسیار ایمن و ماندگار می باشد و نتایج آن دائمی می باشد و در کمترین زمان ممکن می توانید نتایج آن را مشاهده نمایید و از زیبایی چهره خود لذت ببرید. برخی از افراد به جای کاشت ابرو خواستار تاتو کردن هستند که در این روش حالت چهره فرد بسیار مصنوعی می شود. بهترین گزینه برای افرادی که ابروهای کم پشتی دارند یا  قسمتی از ابروهای آن ها در اثر سانحه ای ازبین رفت است کاشت ابرو است. کاشت ابرو در کنار تمام مزایایی که دارد می تواند دارای معایب و مشکلاتی باشد که در قسمت زیر به آن ها اشاره شده است.

معایب و عوارض کاشت ابرو

سرعت رشد موهای کاشته شده در ناحیه ابرو همانند موهای سر است بنابرین نیاز است که در صورت بلند شدن کوتاه شود همچنان ممکن است موهای کاشته شده از نظر جنس و ضخامت همانند موهای ابرو نباشند.

معمولا بعد ازکاشت ابرو، موها تا حدود 20 روز دچار ریز ش می شوند که این امر طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی ندارد و تا زمانی که رشد موها به حالت طبیعی بازگردد و نتیجه دلخواه خود را دریافت نمایید  باید حداقل 3 تا 6 ماه صبر نمایید.

 فاصله موهای کاشته شده در ابرو ها  بیش از فاصله موهای طبیعی است که با تکرار جلسات پیوند این فاصله کم و کمتر می شود.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

 

درباره نویسنده

پاسخ

13 − دو =