نکات مهم در رابطه با کاشت مو

نکات مهم در رابطه با کاشت مو

افرادی که با مشکل ریزش و طاسی سر به مدت طولانی مواجه هستند معمولا نمیتوانند مشکلات خود را با روش های درمانی طبی ( استفاده از دارو و محلول ) برطرف کنند و با استفاده از این روش ها نتایج دلخواه خود را دریافت نمی کنند و شاهد رویش مجدد موهای سر خود نمی باشند ، تنها گزینه برای این افراد کاشت مو می باشد و با استفاده از این روش می توانند بهترین نتایج را از کاشت مو دریافت نماید ، اما لازم است برای انجام کاشت مو برخی از نکات رعایت شود .

کاشت مو

عموما افرادی که خواهان کاشت مو هستند از کم پشتی مو وطاسی در نواحی پیشانی، فرق سر و شقیقه ها رنج می برند.
نکته اولی که باید در کاشت مو رعایت شود این است که فرد دارای بانک موی مناسبی در پشت سر و بالای گردن باشد و تراکم موی فرد کافی باشد، بطور معمول تمامی گرافت هایی مویی که لازم است برای کاشت برداشته شود از این نواحی برداشته می شود. زمانی که با دقت بسیار بالا و با استفاده از ذره بین موهای سر خود را مشاهده نمایید، می بینید که برخی از موها بصورت تکی از پوست مو بیرون زده اند و برخی دیگر بصورت چند شاخه ای به هریک از این شاخه ها گرافت گفته می شود که حاوی 1 تا 4 تار مو می باشند .

نکته دوم : حتما قبل از کاشت مو باید علت دقیق ریزش مو شناخته شود زیرا ممکن است موهای کاشته شده به مرور زمان دچار ریزش شود و مانند قبل فرد با مشکل طاسی سر مواجه شوند ، این امر کاملا طبیعی است و ربطی به روش مورد استفاده در کاشت مو ندارد.

نکته سوم: نکات بعدی که در نتیجه کاشت مو بسیار دارای اهمیت است سن مناسب برای کاشت مو می باشد ، انجام کاشت مو در سنین پایین به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا از لحاظ سیستم هورمونی فرد تغییراتی می کند در سنین پایین ، به همین علت توصیه می شود زمانی که سیستم هورمونی و متابولیزم بدن به ثبات کافی رسید می توانید اقدام به انجام کاشت مو نمایید .

نکته آخر : یکی از فاکتورهای مهم در کاشت مو انتخاب یک کلینیک معتبر با کادری مجرب و دستگاه های پیشرفته می باشد عملکرد پزشک در طبیعی نشان دادن خط رویش مو بسیار تاثیر گذار می باشد ، پس توصیه می شود قبل از کاشت مو در انتخاب مرکز کاشت مو تحقیقات کافی را انجام دهید .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

پنج × 1 =