هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی از جوانسازی پوست می باشد که از طرف سازمان غذا و دارو آمریکا مورد تایید قرار گرفته است با استفاده از این روش می توان مشکلات زیر را بطرف کرد و ظاهر زیبایی را در پوست ایجاد نمود .

  • رفع چین و چروک های نازولابیل
  • قوام سازی و جوان سازی پوست
  • رفع افتادگی پوست
  • رفع چین و چروک های اطراف چشم
  • اصلاح خط فک
هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی نسبت به روش های دیگر جوانسازی پوست بسیار سریع و ایمن می باشد به همین علت است که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است .

در هایفوتراپی به منظور رشد و تحریک تولید کلاژن های جدید از امواج اولترا سوند استفاده می شود این امواج با استفاده از دستگاه خاصی  به پوست تابانده می شود و سه لایه سطحی پوست و بافت همبند آن را تحت تاثیر قرار می دهد و در نتیجه موجب جوانسازی پوست می شود .

از لحاظ بهبود کیفیت پوست اثرات مفید هایفوتراپی به اثبات رسیده، هایفوتراپی یک روش ایمن و بی خطر می باشد که باعث جوان سازی پوست می شود . این روش از جوانسازی پوست عوارض جدی را به همراه نمی آورد در زیر توضیحاتی در رابطه با عوارض احتمالی و موقتی بعد از هایفوتراپی داده شده است که نگران کننده نمی باشد و طبیعی می باشد .

بعد از هایفوتراپی احساس سوزن سوزن شدن، حساسیت به لمس، قرمزی و تورم خواهید داشت که نشان دهنده روند طبیعی و بازسازی کلاژن ها می باشد که در عرض چند ساعت برطرف می شود در صورتی که این علائم را برای مدت طولانی مشاهده نمودید پزشک خود را مطلع سازید.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز

در اکثر بیماران با یک جلسه درمانی می توان با استفاده از هایفوتراپی مشکل افتادگی پوست را برطرف نمود، اما در افرادی که افتادگی شدید دارند با توجه به نظر پزشک شاید نیاز باشد که تعداد جلسات درمانی بیشتر باشد . بعد از گذشت 6 ماه از هایفوتراپی بهبودی کامل قابل مشاهده است، بسته به نیاز بیمار به منظور بهبود نتایج درمان می توانید با فاصله زمانی مناسب جلسات مکمل درمانی را نیز داشته باشید، در صورتی که برای جوانسازی پوست خود خواستار انجام هایفوتراپی هستید می توانید از طریق راه های ار تباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک ایران فیت دریافت نمایید .

هزینه

هزینه هایفوتراپی برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود زیرا بستگی به میزان افتادگی پوست و تعداد جلسات لازم برای دستیابی به نتایج دلخواه دارد .

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

درباره نویسنده

پاسخ

2 + 12 =