هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که در این روش به منظور تراشیدن آسان پوست از آب و اکسیژن استفاده می نمایند و یک ظاهر شاداب و سالم در پوست ایجاد می نمایند .

در روش هیدرودرم ابریژن برای پاشدین ترکیب آب و اکسیژن بروی پوست از یک دستگاه خاصی استفاده می شود که با سرعت مناسب این ترکیبات بروی پوست پاشیده می شود و با خراشیدن، پوست از سلول های مرده بدون احساس درد و به راحتی پاکسازی می شود .

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن

پس از یک جلسه درمانی می توان نتایج هیدرودرم ابریژن( آبرسانی پوست) را بطور کامل مشاهده نمود . با استفاده از این روش منافذ باز پوست بسته می شود و چین چروک سطحی پوست از بین می رود . این روش از جوانسازی پوست در افرادی که از خشکی پوست خود رنج می برند بسیار توصیه می شود.

مزایای هیدرودرم ابریژن

  • از بین بردن لکه های دارای سر سیاه
  • کاهش ظاهر چین و چروک دور لب و زیر چشم
  • بهبود پوست های چرب
  • مرطوب کردن عمیق پوست
  • کمک به انعطاف پذیری پوست های خشک
  • روشن کردن و شاداب کردن پوست

اقدامات لازم قبل و بعد از هیدرودرم ابریژن

قبل از هیدرودرم ابریژن تمامی اطلاعات لازم را در اختیار پزشک تان قرار دهید. افرادی که تحت درمان با داروی ایزوترتینوئین می باشند باید بعد از گذشت 1 سال هیدرودرم ابریژن را انجام دهند . همچنین افرادی که مبتلا به تبخال یا تاول سرماخوردگی هستند کاندیدای مناسبی برای هیدرودرم ابریژن نمی باشند .

پس از استفاد ه از این روش می بایست در برابر نور خورشید از پوست خود محافظت نمایید توصیه می شود از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید .

عوارض جانبی

هیدرودرم یکی از روش های ایمن و بی عارضه جوانسازی پوست می باشد، ممکن است بعد از هیدرودرم بسته به نوع پوستی که دارید پوست شما کمی صورتی رنگی شود که بعد از گذشت یک ساعت پوست شما به رنگ طبیعی خود باز می گردد و می توانید فعالیت های روزانه خود را از سر گیرید.

نتیجه گیری

با استفاده از روش درمانی جوانسازی پوست با هیدرودرم ابریژن یک ظاهر شاداب و جوان برای پوست شما بدون هیچ گونه عارضه ای ایجاد می شود در واقع این روش درمانی برای تجدید کامل ظاهر پوست شما طراحی شده است . هیدرودرم توانایی سفید کردن پوست را دارد در صورتی که دارای پوست کدر هستید و این امر موجب آزار و اذیت شما گردیده است بهترین گزینه برای حل این مشکل هیدرودرم ابریژن می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از را های ارتباطی زیر استفاده نمایید، هیدرودرم ابریژن در کلینیک ایران فیت با بکارگیری بهترین کادر پزشکی صورت می گیرد .

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

2 × سه =