کاربرد بوتاکس

 کاربرد بوتاکس

در زیبایی و حوزه درمان تزریق بوتاکس کاربردهای بسیار زیادی دارد. با استفاد از تزریق بوتاکس می توان چروک های دور چشم، پیشانی و چین های دور لب را از بین برد . افتادگی ابرو در برخی از افراد موجب شده است که چهره حالت اخم آلودی پیدا کند با تزریق بوتاکس می توان ابرو ها را به سمت بالا لیفت داد و ظاهر زیبایی را در آن ناحیه ایجاد کرد. برای از بین بردن چین و چروک ریز اطراف چشم با تزریق بوتاکس، پزشک باید مهارت بالایی داشته باشد و با دقت بالا این تزریق را انجام دهد.

کاربرد بوتاکس

کاربرد بوتاکس

چین و چروک و خطوط ریز و درشت صورت بدلیل افزایش سن و فعالیت بیش از حد عضلات صورت ایجاد می شود، با تزریق بوتاکس در عضلات ناحیه مورد نظر می توان فعالیت یک ماهیچه را بطور موقت فلج کرد به گونه ای که عضلات قدرت انقباظ و انبساط خود را از دست می دهند.

درمان سردرد میگرنی با تزریق بوتاکس

یکی از کاربردهای بوتاکس در حوزه درمانی کاهش سردرد های میگرنی است با تزریق بوتاکس در قسمت های سر، شانه، گردن و پیشانی می توان سر درد های ناشی از میگرن را کاهش داد.

کاهش تعریق با تزریق بوتاکس

تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست را می توان با تزریق بوتاکس کاهش داد، زنان و مردان بسیاری از تعریق بیش از حد زیر بغل رنج می برند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس آن ها گردید است . تزریق بوتاکس با  قطع تحریک غدد عرق  موجب از بین رفتن و رفع تعریق بیش از حد می شود .

بوتاکس باید با دقت و مهارت بالا در قسمت عمیق درم در دوز مناسب تزریق شود تا نتایج مطلوبی دریافت گردد. تزریق بوتاکس در زیر بغل و کف دست برای کاهش تعریق ماندگاری موقتی دارد و بعد از گذشت 6 تا 9 ماه نیاز به تزریق مجدد دارد . تزریق بوتاکس در زیر بغل و کف دست هیچ گونه عارضه ای را ایجاد نمی کند اما در صورت داشتن حساسیت و بیماری خاصی قبل از انجام این تزریق پزشک خود را مطلع سازید.

در صورتی که برای از بین بردن چین و چروک صورت، در مان سردرد های میگرنی و کاهش تعریق زیر بغل و کف دست خواهان تزریق بوتاکس می باشید می توانید مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید .

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

 

درباره نویسنده

پاسخ

1 × سه =