کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی ازشیوه های ترمیمی کاشت مو است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. داشتن ابروهایی بزرگ تر، ضخیم تر و پر پشت تر جزء فاکتورهایی است که برای بسیاری از خانم ها مهم و حائز اهمیت می باشد و معمولا خواهان نتایج دائمی برای این مساله هستند. این روش یکی از بهترین روش های ترمیم ابرو در مناطقی است که به دلیل برداشتن نامناسب زیر ابرو ها ، جای زخم یا دلایل ژنتیکی دچار ریزش شده است. در کاشت ابرو با موهای طبیعی ، در ابتدا فرم ابرو ها به صورت کاملا هنرمندانه و با نظر خود بیمار طراحی می شود که در این امر نوع قوس ابرو ، ضخامت مناسب برای موهای ابرو ، فاصله بین ابروها و طول ابرو از نکات بسیار مهم است.

کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

برای عمل کاشت ابرو به روش FUE ، ابتدا ناحیه دهنده مو انتخاب  آماده می شود که معمولا از ناحیه پشت گوش برای این منظور استفاده می شود. در هر برداشت یک فولیکول برداشته شده و به ناحیه کاشت منتقل می شود. این عمل ترمیمی اغلب تحت بیهوشی موضعی صورت می گیرد. این نکته قابل توجه است که چون موهای پیونده زده شده در کاشت ابرو از موهای سر گرفته می شود ،  رشد سریع تری خواهند داشت بنابر این به مراقبت بیشتری احتیاج پیدا می کنند.

مراقبت پس از عمل کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو ، مقدار کمی خونریزی در ابرو و دلمه بستن زخم خواهید داشت . ناحیه ابرو کمی ورم می کند و احتمالا کمی خارش در این ناحیه خواهید داشت . مواظب باشید که این ناحیه را نخارانید تا به طور کامل خوب شود. این علائم در مدت بسیار کوتاهی خوب می شوند که اگر تا مدتی بعد از کاشت ابرو این علائم از بین نرفت باید به جراح خود مراجعه نمایید.

 نتیجه عمل کاشت ابرو

نتیجه عمل کاشت ابرو دائمی بوده و تفاوت ایجاد شده در طی مدت بسیار کوتاهی خود را نشان می دهد. نتیجه کامل عمل کاشت ابرو به روش FUE در طی 12 ماه حاصل می شود ولی تغییرات کلی در مدت زمان کم هم خود را نشان می دهد.

هزینه کاشت ابرو چقدر خواهد بود؟

یکی از سوالات متداولی که در رابطه با کاشت ابرو طبیعی پرسیده می شود، هزینه آن می باشد یک قیمت ثابتی را نمی توان برای هزینه کاشت ابرو در نظر گرفت زیرا در هر فردی هزینه متفاوت می باشد و به ویژگی های هر فرد مانند ضخامت و تراکم ابروها، تعداد موی مورد نیاز برای پیوند ، سطح کاشت ابرو بستگی دارد . کاشت ابرو یک روش بسیار ایمن و مطمئنی می باشد و موهای کاشته شده در این روش بطور مادالعمر در سطح کاشته شده باقی می مانند و رشد طبیعی خود را دارند ، در مقابل ظاهری که با کاشت طبیعی ابرو بوجود می آید هزینه آن بسیار مقرون به صرفه می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کاشت ابرو و هزینه دقیق آن می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید و یک مراجعه حضروی داشته باشید .

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

علاوه بر هزینه کاشت ابرو سوالات متداول دیگری در رابطه با کاشت ابرو مطرح می شود که در ادامه مطلب به بیان این سوالات و پاسخ به آن ها می پردازیم

چه زمانی می توان نتایج نهایی کاشت ابرو را مشاهده کرد ؟

یکی دیگر از سوالاتی که در کاشت ابرو علاوه بر هزینه پرسیده می شود این است که نتایج کاشت ابرو دائمی است یا خیر ؟

نتایج کاشت ابرو نیز به صورت دائمی و همیشگی است و بعد از گذشت مدتی فرد متوجه رشد طبیعی ابروهای خود می شود ، پس از گذشت مدتی از کاشت ابرو ممکن است با ریزش موهای کاشته شده در ابرو مواجه شوید نگرانی در این رابطه نداشته باشید زیرا این ریزش روند طبیعی بعد از کاشت ابرو است. در این مرحله موها از ریشه نمی ریزند و دو مرتبه شروع به رشد می کنند .

گرافت های لازم برای پیوند، از کدام قسمت بدن گرفته می شود؟

در مواردی که ریزش مو جزئی باشد موهای مورد نیاز برای کاشت از آن یکی ابرو گرفته می شود. برای کاشت ابرو در زنان می توان از مناطقی که موهای نازک و طبیعی تری دارند مانند پشت گوش موی پیوندی را برای کاشت برداشت.

در کاشت ابرو به چه تعداد گرافت مو برای پیوند نیاز می باشد؟

تعداد گرافت های مورد نیاز بستگی به سطحی دارد که نیاز به کاشت دارد بنابرین در هر فردی با توجه به شرایط موجود تعداد گرافت مو برای پیوند متفاوت است .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

2 × 4 =