کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی ازشیوه های ترمیمی کاشت مو است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. داشتن ابروهایی بزرگ تر، ضخیم تر و پر پشت تر جزء فاکتورهایی است که برای بسیاری از خانم ها مهم و حائز اهمیت می باشد و معمولا خواهان نتایج دائمی برای این مساله هستند. این روش یکی از بهترین روش های ترمیم ابرو در مناطقی است که به دلیل برداشتن نامناسب زیر ابرو ها ، جای زخم یا دلایل ژنتیکی دچار ریزش شده است. در کاشت ابرو با موهای طبیعی ، در ابتدا فرم ابرو ها به صورت کاملا هنرمندانه و با نظر خود بیمار طراحی می شود که در این امر نوع قوس ابرو ، ضخامت مناسب برای موهای ابرو ، فاصله بین ابروها و طول ابرو از نکات بسیار مهم است.

کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

برای عمل کاشت ابرو به روش FUE ، ابتدا ناحیه دهنده مو انتخاب  آماده می شود که معمولا از ناحیه پشت گوش برای این منظور استفاده می شود. در هر برداشت یک فولیکول برداشته شده و به ناحیه کاشت منتقل می شود. این عمل ترمیمی اغلب تحت بیهوشی موضعی صورت می گیرد. این نکته قابل توجه است که چون موهای پیونده زده شده در کاشت ابرو از موهای سر گرفته می شود ،  رشد سریع تری خواهند داشت بنابر این به مراقبت بیشتری احتیاج پیدا می کنند.

مراقبت پس از عمل کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو ، مقدار کمی خونریزی در ابرو و دلمه بستن زخم خواهید داشت . ناحیه ابرو کمی ورم می کند و احتمالا کمی خارش در این ناحیه خواهید داشت . مواظب باشید که این ناحیه را نخارانید تا به طور کامل خوب شود. این علائم در مدت بسیار کوتاهی خوب می شوند که اگر تا مدتی بعد از کاشت ابرو این علائم از بین نرفت باید به جراح خود مراجعه نمایید.

 نتیجه عمل کاشت ابرو

نتیجه عمل کاشت ابرو دائمی بوده و تفاوت ایجاد شده در طی مدت بسیار کوتاهی خود را نشان می دهد. نتیجه کامل عمل کاشت ابرو به روش FUE در طی 12 ماه حاصل می شود ولی تغییرات کلی در مدت زمان کم هم خود را نشان می دهد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک کاشت مو ایران فیت

 

درباره نویسنده

پاسخ