کاشت مو بدون تراش موی سر

کاشت مو بدون تراش موی سر

تنها روش درمان قطعی موی سر کاشت مو می باشد، وارثت یکی از مهمترین دلایل طاسی سر می باشد، روش های متفاوتی امروزه برای درمان ریزش موی سر و از بین بردن طاسی سر مطرح شده است، به هیچ عنوان نمی توان نتایجی را که می توان با کاشت مو بدست آورد با سایر روش های درمان ریزش مو و طاسی سر مقایسه کرد .

نمونه کاشت مو

کاشت مو یک روش بسیار موثر در درمان طاسی سر است که می توان با استفاده از این روش نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کرد .

 برخی از افردی که خواهان کاشت مو هستند نمی خواهند که قبل از کاشت مو، موی سر آن ها تراشیده شود، در این افراد کاشت مو به روش fut مطرح می شود.

کاشت مو به روش fit  و fut  جزو اولین روش های کاشت مو می باشد که در کاشت مو به  روش fut نیازی به تراشیدن موی سر نمی باشد در این روش از پشت سر که تراکم بالایی از مو را دارد یک نوار برداشته می شود در واقع این روش بصورت جراحی انجام می گیرد ، و با دقت بسیار بالایی زیر میکروسکوپ گرافت ها به شکل تک به تک برداشته می شود.  این روش کاشت مو گزینه بسیار مناسبی برای افرادی می باشد که نمی خواهند به هیچ عنوان موهای سرشان تراشیده شود.

برخی از افراد در رابطه با تراشیدن موی سر مشکلی ندارند و و خواهان روشی می باشند که بدون جراحی صورت گیرد.

 گزینه مناسب برای این افراد کاشت مو به روش fit  است ، اما لازم است در این روش برای برداشت گرافت های مورد نیاز، موهای سر به طور کامل تراشیده شود، در واقع تفاوتی که کاشت مو fit نسبت به کاشت مو fut  دارد نوع برداشت مو می باشد  در   کاشت موی fit به شکل پراکنده و تک به تک با پانچ مخصوص گرافت برداشته می شود، دوران نقاهت بعد از این روش نسبت به کاشت مو fut بسیار کمتر است زیرا در این روش همانطور که گفته شد هیچ گونه برشی ایجاد نمی شود .

در صورتی که خواهان کاشت مو بدون تراش موی سر هستید می توانید مشاوره های لازم را از کلینیک کاشت مو ایران فیت دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

20 − 13 =