کاشت مو طبیعی چیست

کاشت مو طبیعی چیست

امروزه زنان و مرادن بسیاری با مشکل ریزش مو مواجه هستند عوامل بسیاری مانند ژنتیک، افزایش سن، مصرف داروهای شیمیای و تغییر در هورمون های بدن می تواند در ریزش مو و کم حجم شدن موها تاثیر گذار باشد . ریزش مو می تواند موقتی یا دائمی باشد .

کاشت مو در مردان
مردان بسیاری با افزایش سن با مشکل عقب رفتن خط رویش مو مواجه می شوند که یکی از بهترین روش های درمانی برای برطرف کردن این مشکل کاشت مو طبیعی است . این روش درمانی طبیعی می باشد و عارضه ای را به همراه نمی آورد و بطور دائمی مشکل ریزش مو را برطرف می کند .
کاشت مو طبیعی نوعی تکنیک جراحی است که در کلینیک کاشت مو ایران فیت با بهترین کادر پزشکی صورت می گیرد در این روش ریشه های مو تک تک و جدا گانه از منطقه اهدا کننده به مناطقی که منجر به طاسی شده است کاشته می شود .
از کاشت مو طبیعی که شامل روش های fut، fit و ترکیبی می باشد برای درمان ریزش مو در آقایان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .
از روش کاشت مو طبیعی علاوه بر برطرف کردن مشکل طاسی سر می توان برای درمان ابرو های کم پشت استفاده کرد .
کاشت مو طبیعی روشی می باشد که بصورت سرپایی و با بی حسی موضعی بدون بی هوشی انجام می شود، هیچ گونه دردی را فرد حین کاشت مو احساس نمی کند ممکن است پس از کاشت مو احساس درد اندکی داشته باشید که می توان با مصرف مسکن آن را تسکین دهید .
به منظور جلوگیری از بروز عفونت یک پانسمان جزئی بروی سر گذاشته می شود که مراقبت از این پانسمان دارای اهمیت فراوانی می باشد . معمولا موهای کاشته شده بعد از گذشت مدتی شروع به رشد می کنند و بعد وارد مرحله استراحت یا ریزش مو می شوند که این مرحله تقریبا 2 ماه طول می کشد، نگرانی در این رابطه نداشته باشید زیرا در این مرحله موها از ریشه نمی ریزند .
بعد از گذشت این مرحله موها بصورت دائمی شروع به رشد می کنند و به هیچ عنوان دیگر دچار ریزش نمی شوند و همانند سایر موها می توانید با آن ها رفتار نمایید و به هر صورتی که دوست دارید رنگ کنید یا حالت دهید .
همانطور که گفته شد موها به 3 روش fut که با برشی در پشت سر همراه است، fit و ترکیبی انجام می گیرد که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و آشنایی با این روش های کاشت مو می توانید به مقاله کاشت مو به روش FUT ، کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

چهار + 19 =