کدام روش کاشت مو بهتر است؟

کدام روش کاشت مو بهتر است؟

یکی از سوالات متدوالی که متقاظیان کاشت مو کلینیک ایران فیت مطرح می کنند این است که کدام روش کاشت مو بهتر می باشد و می توان بهترین نتیجه را از آن دریافت کرد؟


پزشک با بررسی های لازم و با توجه به بانک موی فرد بهترین روش کاشت مو را انتخاب می کند تا بتوان مطلوب ترین نتیجه را دریافت کرد در انتخاب روش کاشت مو به پزشک خود اعتماد کنید. هریک از روش های کاشت مو دارای مزایا و معایبی هستند به هیچ عنوان انتظارات غیر منطقی از نتیجه کاشت موی خود نداشته باشید و در انتخاب روش کاشت مو به نظر پزشک خود احترام بگذارید، در کلینیک ایران فیت روش های قدیمی کاشت مو دیگر منسوخ شده است و روش ها و تکنیک های جدیدی جایگزین آن شده اند که با بکار گیری بهترین تجهیزات روز دنیا انجام می گیرد .
طبق تحقیقات انجام شده در زمینه کاشت مو بهترین روش برای کاشت مو، کاشت مو به روش FITمی باشد این روش از کاشت مو دارای مزایای بسیارزیادی می باشد، هیچ گونه برشی در این جراحی ایجاد نمی شود در زیر به برخی دیگر از مزایای این جراحی اشاره شده است:
در تنها یک جلسه می توان تعداد گرافت های لازم را از بانک موی فرد گرفت و درناحیه هایی که دچار ریزش مو شده اند جایگذاری کرد. (شرایط برداشت تعداد تارهای موی بسیار زیاد در تنها یک جلسه با این روش کاشت مو میسر است)
انجام کاشت موی طبیعی برای اشخاصی که بنا بر دلایلی از روش های جراحی گریزانند .
برجای نماندن هیچ جای اسکار
با استفاده از این روش کاشت مو هیچ نیازی به پانسمان نمی باشد و خونریزی بسیار کمی ایجاد می شود.
کاشت مو به روش FIT یک روش غیر تهاجمی می باشد، در این روش گرافت های لازم توسط پانچ های مخصوصی از ناحیه بانک مو برداشته می شود و در نواحی مورد نظر که نیاز به کاشت مو دارد جایگذاری می شود.

برخی خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده − هفت =