کدام روش کاشت مو مناسب شماست ؟

کدام روش کاشت مو مناسب شماست ؟

یکی از متداول ترین سوالات مراجعه کنندگان کلینیک کاشت مو ایران فیت این است که کدام روش کاشت مو مناسب من می باشد و می توان با استفاده از این روش به یک نتیجه مطلوب و دائمی دسترسی پیدا کرد
پاسخ به این سوال بسیار راحت می باشد ، تمامی روش های کاشت مو دائمی هستند و نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید انتخاب روش مناسب برای کاشت مو را برعهده پزشک قرار دهید .

کاشت مو در مردان
نظریه های مختلفی در رابطه با بهترین روش مناسب برای کاشت مو مطرح شده است با این وجود قبل از بررسی هایی که توسط پزشک صورت می گیرد، نمی توان بهترین روش را برای کاشت در نظر گرفت در جلسه حضوری بعد از بررسی هایی که توسط پزشک از بانک موی فرد و میزان ریزش مو انجام می گیرد مناسب ترین روش برای فرد در نظر گرفته می شود .
در برخی از افراد کاشت مو fut گزینه مناسبی می باشد و در برخی دیگر کاشت مو fit که به نسبت روش fut مدرن تر و جدید تر می باشد .
در افرادی که به هیچ عنوان نمی خواهند که فرایند کاشت مو آن ها با جراحی انجام گیرد کاشت مو fit که بدون جراحی صورت می گیرد برای آن ها در نظر گرفته می شود .

نتیجه گیری

در نهایت با توجه به شرایط فرد و نظر نهایی پزشک روش مناسب کاشت مو انتخاب می شود . در رابطه با روش های کاشت مو نظرهای خود را قبل از انجام کاشت با پزشک خود در میان بگذارید و در رابطه با انتظاری که بعداز کاشت مو دارید پزشک خود را مطلع سازید تا نتیجه نهایی انتخاب روش کاشت مو بعد از بررسی و معاینات پزشک تعیین شود . در صورتی که از طاسی سر و ریزش موهای سر خود رنج می برید و خواهان انجام کاشت مو می باشید و هیچ گونه آشنایی در رابطه با روش های این کاشت ندارید می توانید مقالات کاشت مو به روش fit و کاشت مو به روش fut را مطالعه نمایید ، همچنین می توانید مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی سایت از کلینیک کاشت مو ایران فیت دریافت نمایید

برخی از خدمات کلینیک کاشت مو ایران فیت 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 22223030

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک ایران فیـت

درباره نویسنده

پاسخ

دو × پنج =